ako zbalit chlapa?

identity

tak ano chcem ist spat a namiesto monitora si predstavujem postel, ale tak som sa snazil este chvilu vydrzat. ale uz idem. ved co tu budem obsmrdat. tak dobru...

katty19

beťár, ďakujeme, neviem, čím sme si to takto zaslúžili, či sme naozaj takí úchvatní, čo zrejme sme, ale tak, sme dojatí tvojou pozornosťou, dobrú nocku:)

katty19

nechcem sa ťa identity zbaviť, tak ale, najprv povieš že ideš spať, potom sa tu otáčaš dookola, dosť, že ja mám tieto maniére, u druhých nestrpím

betar

Sledoval som Vase diskusie. zasluzia si pozornost a pochvalu-vsetci. Su prirodzené, rozumne,vtipne a mali spad.
Dobru noc.

identity

ano ano, teraz toto co napisala katty to je celkom k veci. ale dolezity je asi aj ten vek, ako tu uz spominala tinka.

katty19

vieš čo, moja neter je Kristínka, ale keby takto , prepáč, zhovadila svoje meno, tak jej niečo poviem, sa zaregistruj ešte raz, no

identity

no hej tinka, musela by si sa znovu registrovat. inak to asi nepojde.
teda katty ty sa ma chces zbavit, ked ma posielas spat?

katty19

a viete, čo by som ešte poradila? však sa porozprávaj, bambuca, normálne, o všetkom sa rozprávaj s tým opačným pohlavým:) mnoho ich hľadá najprv priateľku so spoločnými názormi, životným štýlom a tak