Rast kosti

Nadys

pekny den:-D mam 18rokov a iba 177cm:-( mne sa to vidi dost malo...cel by som este nejakych tych 5cm narast...da sa to??? PS:pravidelne chodim do posilnovne......mal by som s tym prestat????ak viete o nejakych tabletkach ktore mi pomozu narast-uvitam to:-D DAKUJEM

snyi

cawte ... mam 15rokov a meriam 166cm....
chcel by som byt policajtom a k tomu musim byt vyzsi... pomocte mi ... ako mam vyrast ... nejake lieky .... ????

janka

som velmi nizka, mam len do tych 150cm ..a strasne ma to trapi,kedze som koli svojej vyske mala v zivote vela problemov...budem mat uz dvadsat rokov a nikdy ma nenapadlo sa niekde opytat ci sa s tym da este nieco robit..ci existuje nejaky liek, tabletky, alebo nieco co by pomohlo aspon trosku mojej vyske....dakujem za odpoved

RNG

rast zalezi od hladiny hGH(ludskeho rastoveho hormonu) mnozstva mineralov na kosti v krvi a dostatku spanku.
Zastavenie rastu moze nastat pri tazkom cviceni a privysokej hodnote testosteronu.Tiez anabolicke steroidy zastavuju rast.
hGH sa da zvysit branim L-DOPY(250-500 mg denne)
mineraly v krvi sa daju zvysit branim zmesi navrhnutych na kosti, no a posilovanie s velkymi vahami a nedostatok spanku-to je nono na rast.

RNG

Deca Durabolin je zmes anabolickych steroidov, ktore podporuju tvorenie svalstva a vyrobca tvrdi, ze spevnuju aj klby, o com silne pochybujem. Ale ani vyrobca netrvdi, ze by mali vplyv na tvorbu kostnej hmoty.
Naviac anabolicke steroidy maju plno skodlivych ucinkov na telo. Rozhodne neodporucam!

ako

AHOJTE..MAM otazku ci existuje niejaka tabletka alebo rozkot alebo hoci co ine na rast kosti alebo co prospieva rastu kosti DAKUJEM ZA ODPOVED

zubac

tak co zarucene pomoze je deca je to sice injekcni rozxtok ktori sa picha do zadku ale 100 percent zarucujem spevnenie a zvecenie kosti a aj svalstva:))