hm...JA

arc-en-ciel

podla mna sa najskor samozrejme zalubia oci, ale potom sa musi srdce.. ak to zostane pri vzhlade, nema to pevne zaklady :) mne osobne su sympaticki chalani, kt su inteligentni, vedia ma rozosmiat a su sami sebou.. najhorsie je, ked sa chalan hra na nejakeho playboy-a :(

agina

Ja som si chlapca nikdy nevyberala podla vzhladu...musela vzdy preskocit ta povestna iskra.Najidealnejsie je, ked je chlap aj pekny aj mudry.Musis sa v jeho pritomnosti citit skvele...

xila

Mne vzdy pohlad skor zabludil k vysokym muzom s tmavymi vlasmi a hnedymi ocami...Ale zivot to zariadi po svojom a teraz mam vedla seba svoj ideal,ktoreho by som nemenila za nic na svete:blondacika s modrymi ocami,ktory mi ucaroval najprv svojim usmevom,snahou ma vzdy rozveselit a svojim dobrym srdieckom.:)

mimi.a

no, zhrnula by som to takto... baby si chalanov vyberaju len podla vzhladu cca do 20-tich rokov:)) Potom dostanu rozum /rozumej vacsina/ a pochopia, ze obal sice predava ale dolezitejsie je vnutro. A hladaju takeho, s ktorym sa maju o com rozpravat, ktory ich bude lubit aj rano neocesane a nenamalovane a ktory si nebude potrebovat dokazovat svoje caro na inych babach. A myslim, ze ci blond alebo brunet, modrooky alebo hnedooky... na tom naozaj zalezi len nejakej povrchnej pipke a taku by ste asi doma nechceli. Ci ano?

Alice8

ja sa tiez velmi na vzhald neorientujem,ale som zatazena na dlhsie vlasy :D tmave :D skor mi ide o spolocne zaujmy a tak,aj ked to na prvy pohlad tazko zistit.

SHAKTI

to ano...moze mat ten najkrajsi,najziarivejsi,najbelsi usmev na svete ak bude blb :-D
treba volit trosku ine kritéria podla mna..