krv v stolici

Príspevok v téme: krv v stolici
gituska

Dobry den. Mam takyto problem. Pred tyzdnom som sa vratila z dovolenky, pocas dovolenky ma chytili krce v bruchu, ktore trvali zhruba 6 dni, pila som caje rozne, jedla jogurty, ze ci nahodou nemam len pokazeny zaludok. Potom to preslo, tesila som sa, lenze prislo nieco ine. Ked som isla na velku potrebu, bolo to trosku obtiazne, trosku s bolestou, ked ten \"zazrak\" zomna vychadzal a na toal. papieri sa vzdy objavila cervena krv- trosku. Neviem z coho to je, uz to trva asi viac ako tyzden, vzdy po velkej potrebe. Neviete mi poradit z coho to moze byt? Preco tak zrazu? Dakujem

gituska

alva dakujem, preštudujem si to...
zaujimalo by ma, ci s tym ma niekto skusenosti. kam ho poslal obvodny lekar a tak dalej...

alva

Gituska, ospravedlňujem sa, ale tá stránka sa nedá zobraziť. Dá sa na tú skúsenosť dostať tak, keď pôjdete na www.aloevera.tym.sk a tam si kliknete na skúsnosti a na distributori. Je tam skúsenosť aj o krvácaní konečníka. Ak by ste mala nejakú otázku kľudne mi napíšte. Ešte raz so srdečným pozdravom.Dobrú noc.

alva

Gituska pozrite si stránku www.ekonet.ws, stránka 5 - je tam skúsenisť s krvácaním konečníka. Ak by ste sa chcela na niečo opýtať napíšte mi na e-mail. Srdečne Vás pozdravujem.

miki

Gituska, si mala len konecnik trosku podrazdeny z tvrdej stolice pravdepodobne. To mavaju moje kamosky a aj ja som to mala. Minule sme sa o tom bavili. Niekedy ti moze aj toaletny papier podrazdit, alebo ak si si pokazila zaludok tak kyselina

kosa

pani gituska,
navstivte temu PRAVDA O RAKOVINE-VITAMIN B17.
A nejaky ten cas venujte clankom na tej teme.

prajeme zdrave citanie.