HRDLO TONZILITIDA USTA DASNA

Príspevok v téme: HRDLO TONZILITIDA USTA DASNA
damian

Mili citatelia, nasledujuci 'rozhovor' poukazuje na to, aka chemia je Tantum Verde, ktore tak vrelo lekari odporucaju.........
lucinka » 11:46:04 pocuj na to hrdlo si davam Tamtum Verde, ale uz mi velmi nezaberaju
damian » 11:46:54 Pocuj, tantum verde je vies co?...
lucinka » 11:47:42 co?
damian » 11:51:42 Je to 'liek' obsahujuci chemikaliu benzydamine', ktory ma ucinok symptomaticky (teda potlaca symptomy, priznaky). Tento benzydiamine tlmi CNS - centralnu nervovu sustavu a je vo vyssich davkach halucinogenny.
lucinka » 11:52:23 jaj, takze mam s tym skoncit? Asi…
damian » 11:52:25 A taky vitamin C v megadavkach nepotlaca symptomy, ale zaklad choroby.
damian » 11:53:45 Suma sumarum, tantum verde je halucinogenna latka, takmer navykova a po castom uzivani uz neucinkuje, kedze CNS je tak otupena, az je zle.
lucinka » 11:54:29 jasne.
damian » 11:55:26 A kedze tantum verde otupuje nervvy, tie potom nesu schopne vydavat nervove vzruchy, ktore su v konecnom dosledku potrebne na uspesne prekonanie choroby. Zial

RNG

Ja uz ide znova sezona masovych ochoreni.
A zase miesto vitaminov a mineralov v jedle pripadne v doplnkoch, kedze z jedle ich vacsina nedostane resp. ani nemoze dostat dost(hlavne tym myslim selen, zinok, pripadne aj vapnik a ine a vitaminy C, E, A a D) budu tlacit na ludi farmaceuticke synteticke lieky potlacajuce symptomy.
Takze choroby budu trvat tyzdne miesto dni.
Kazdy den navyse chorob a horuciek znamena extra poskodenie tela.To su tyzdne zo zivota.
Pritom vacsine sa da predist keby ludia posilnili svoju imunitu.
Alebo podstatne skratit priebeh "prechladnuti" a ich intenzitu.