Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako prekonat stres a relaxovat?

Príspevok v téme: ako prekonat stres a relaxovat?
stando

Potrebujem poradit,ako mam relaxovat.Som velmi vystresovany pracou,nedokazem vypnut myslienky ani cez vikend,neviem sa nicim odreagovat od problemov,ktore prezivam v praci.Jedine pocas spanku sa mi to dari,ale nemozem a vlastne ani nechcem prespat cely den.Chodim sa prechadzat,ked je pekne,aj von do prirody,ale ked sa vratim,znovu som v tom zacarovanom kruhu,som proste vynervovany,busi mi srdce,stracam chut cokolvek robit.Dakujem za rady.

XXXX

Včera sme museli dať utratiť nášho miláčika, mali sme ho 10 rokov, bol to najlepší pes na celom svete, najmúdrejší a strašne oddaný, pomáhal manželovi v terapii, žiaľ ochorel a už sa nedalo nič robiť. Žiaľ našej celej rodiny za ním je neopísateľný, nikdy som si nemyslela, že ma také niečo tak strašne položí. Od včera len plačem a neviem si v tom pomocť, aj keď viem, že jemu je už tam lepšie. Kto to prežil, vie o čom hovorím. Prosím pomožte ako mám prekonať ten stres a žiaľ. Ďakujem

H2O

skus si sadnuť niekde kde je ticho a kľud a aspoň na minutku sa sustrediť na svoj dych, pekne pomaly sa nadychuj a vydychuj a nemysli na nič .. malo by to na teba mať dlhodobejši efekt ako prechadzka .. resp. si vygoogluj niečo o dychovych cvičeniach, alebo meditacii/zajdi do knižnice či knihkupectva :)

Genesis

heh že nauč sa tešiť z maličkosti :) ... to sa prosím ťa ako učí ? :) ... keby sa to dalo naučiť tak by si sa kludne mohla tešiť aj z toho že ti umrie polka rodiny :) ... to ho rovno môžeš naučiť aby sa zaľúbil do hoci koho alebo tužil po hocičom čo si vyberie :)

To čo človeku robí radosť, po čom túži a podobne si on nevyberá a ani to nemôže ovplyvniť. Práve preto je ľudská slobodná vôla značne diskutabilná pretože možno sa slobodne rozhodujeme sami lenže na základe emócii ktoré ale mi neriadime ... takže z toho vyplýva že až tak slobodne sa nerozhodujeme

Slobodna

jednoducho si uvedomiť, ako veľmi si tým ubližuješ a ničíš zdravie. Dospeješ do bodu, keď si povieš je**m už na to a prestaneš riešiť. Osobne ako tvoj najväčší problém vidím to, že myslíš negatívne, snaž sa zameriavať na pozitívne veci, čím ďalej tým si viac všímaj pozitívne vec(maličkosti, nauč sa tešiť z maličkostí, čo ja viem, že je pekný slnečný deň atď.) a tie negatívne si prestaň všímať. To nejde naraz, ale pomaličky, postupne. Čím viac sa budeš zameriavať na to pozitívne, tým menej si budeš všímať to negatívne a uvidíš, že ti takto bude oveľa lepšie.

miselienocka

POtrebujem poradit ako mam vysadit zo svojho zivota stres a hlavne to aby som si nebrala veci tak moc k srdcu co je si myslim moj najvacsi problem....som bez prace a stale sa snazim nieco zohnat a to ma velmi vycerpava a stale myslim len na to najhorsie :( Dakujem

flower

stretni sa s priatelmi, priatelkami, bezte si niekam sadnut, pokecajte si, zabavte sa, v tych chvilach uplne vypusti vsetko co mas v hlave a cit sa prijemne. najdi si nejaky konicek, rob co ta bavi, po praci zabehni niekde kde vypnes. pracu si zadel, aby si stihal aj nieco ine ako pracovat. a hlavne nebud sam, dolezite, aby si ten oddych mal s kym vychutnat:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.