Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem zit, chcem len smrt

Príspevok v téme: Nechcem zit, chcem len smrt
janulkaa

ahojtte viem ze tu budem pisat ako keby som bola daaaka psychopatka ale ja za svoju povahu nemozem :( proste som taka a dalej ,a nebavi zit :( vsetko to zacalo komplikovanou povahou mojej mamy stale sme sa hadali v poslednom case ma zacala aj byt:( a nevadilo jej ze niekedy az do krvi......vtedy som sa brutalne zmenila..prestala som mat kamaratky,kamaratov....prestala som sa ucit, necal ma priatel v poslednom case nepoznam nic ine len smutok a ked tak parkrat idem domow cez most rozmyslam ci rpawe smrt nie je vykupenim???je naozaj uz len smrt vykupenim?dkujem

sorento

Aktuálne pre janulku..dnes je iba odkazovač, asi aj v nedeľu.
Zavolaj si na bezplatne te. č. 0800 191 222 tam sa postazuj všetko im povedz, čo mas na srdiečko.
Tak ako mladý, aj stary, majú zranitelnejsie srdcia, kedy pociťujú veľkú bolesť. Lebo kazdy chce biť milovany, ale aj milovat.
Prajem tebe,aj iným Pax et Bonum !

sorento

Nečítal som všetko. Toto nieje pre zrandickovanie.
Ty janulka povedz mame, že pre fyzické, možno i emocne, ju zazalujes pre týranie. Viem, že žalovať na mamu je ťažké. Ale treba ju upozorniť, že sa dobre nesprava. Treba prijať každého, taký aký sme. Kazdy človek žijúci na tejto planete, je originál.
Keď jej povedia, (mame) že trestná sadzba je od 2-5 rokov na tvrdo, určite si to tvoja mama rozmyslí.
Ahoj

citrusar11

Kto do teba kamenom, ty do neho kamenom, ale ty pouzi ty kamenov viac, aby si mala istotu, ze si vyhrala. Ak si nechas skakat po hlave, tak aj tak dopadnes.

forgetmenot

anonyma, nezabíjaj sa, nech už si v akejkoľvek situácii a nech si už čokoľvek urobila, dá sa to zlepšiť, určite. Život je príliš cenný, aby si ho vzdala. Napíš, v čom je problém, možno to nie je až také zlé, ako sa ti zdá.

SHAKTI

suhlasim s katty!!!
uz som si ta vsimla aj ja-na kazdy problem mas pomoc?? tak ho napis!!! a napis ho sem!!!
Rada pomahas? Ok,pomoc je ok,ale za tvojou pomocou citime cosi ine!! Ked chces pomoct tak pomoz a napis to!!
Lebo inak mi pripadas ako podomovy obchodnik,ktoreho vyrobok je naj ale ani sam neviem o aky vyrobok ide,ako funguje,lebo ho sam niekde slohol a snazi sa ho rychlo zbavit.
Janulka aku pomoc od nas cakas?? my nevieme aky mas konkretny problem alebo problemi,chces od nas odpoved ci je smrt vykupenim? odpovedala som-nie,nie je!
Zajdi si prosim za psychologom,on je ten kto ti moze pomoct,vies kolko nas je co sa denne brodime s problemami,existencnymi,vztahovymi,
financnymi,psychickymi,rodinnymi atd.
Ale sami si musime pomoct,to je podstata zivota,dobre aj zle obdobia,dobre aj zle veci,ak vies a dokazes prijimat tie dobre,musis vediet zvladnut aj tie zle.
a mimochodom,pokial mas taketo negativne myslienky,necudujem sa ze si sama,ludi negativum odpudzuje a pozitivum pritahuje,ked chodis stale utrapena, s hlavou v smutku,nik sa s tebou nechce kamaratit! je to bohuzial tak,iba vesely optimisti maju vsade dvere otvorene,pretoze si ich otvaraju sami svojim pozitivnym pristupom k zivotu.
mas 15 preboha!! a to chces skoncis svoj zivot??? co budes robit ked pridu vacsie problemi a ony pridu??

prekatty19

ak mi vysvetlis co je zle,natom,ze rada pomaham druhym,tak sa stotoznim z odpovedou,ktoru si prejavila namna,z dovodu toho,ze som sa snazila vyhoviet,v ramci problemov,ktore prezivaju iny

katty19

nestihla som! ach, tá pýcha!!!
dúfam, že ti to niečo hovorí,
myslieť si o sebe, že ovládnem problém druhých, je tiež prejav pýchy!
domýšľať si hlúposti o sebe, aj keď to možno človek myslí v dobrom je zlé!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechcem zit, chcem len smrt - Fórum - ZDRAVIE.sk