výtok - bielozlty, zapacha

melody.m

Inga podľa mňa Canesten krém je len na vonkajšie použitie, len tabletky sú na vnútorné vaginálne použitie.

lea1578

Ahoj,asi pred pol rokom som bola u gynekloga.a v posve zo steru mi zistil vela bakterii.brala som asi 2 lieky do pošvy a neskor ma poslal uz len k deckej pretoze zistil ze tie ostatne bakterie mam z moču.cize som brala asi 3 antibiotika.ale vytok mam stale.je sice taky priesvitny az biely.ale nie som si ista ci som zdrava.a mne je uz trapne k nemu chodit.zase by mi predpisal to iste.a nic z toho..chcem zmenit gyn.ale bojim sa ako zareaguje na tie moje zapaly.dakujem vam

jajkafr

inga
myslím, že ho môžeš poučiť ako vaginálny lebo existuje aj krém pod iným názvom ale s rovnakým zložením ako Canesten a k tomu je aj aplikátor

inga22

Ahoj, dnes som si kúpila Canesten krém. V lekárni som pýtala vaginálny krém Canesten 6. Lekárnička mi dala Canesten krém 20g. Nie je tam napísané, že je vaginálny. Len sa chcem spýtať, či aj tento môžem použiť tak, ako vaginálny, čiže aplikovať dovnútra. Alebo je určený len na vonkajšie použite. Aplikátor k nemu nie je, avšak aplikátor k dispozícii mám.

Ďakujem za reakcie.

macka26

tak skus kupit..
mycomax jednorazovu tabletku, canesten krem na vonkajsie natieranie, nos bavlnene spodne pradlo, ziadne tangace, obmedz sladke na minimum, nie vana ale sprcha.. a malo by to zabrat ak nie. tak zajdi k dokymu

cukricek3223

macka26

volnopredajne liekyy som este neskusala...maam too len druhyykraat prvyy som sa na to liecila dva tyzden potom som mala pokoj a zase..

macka26

ked nezaberaju volnopredajne lieky, asi to nebude len taky barsjaky vytok. treba ist k doktorovi, zoberie stery a identifikuje priamo bakteriu , co to sposobuje...

jajkafr

cukricek
to som povedala keď som mala 14 a začali sa mi zdravotné problémy a musela som ísť ku gynekologičke :D ale teraz som rada že som žena a nemenila by som to veď keď si vezmeš aké krásne musí byť nosiť pod srdcom bábätko :) a muži toto nemôžu :)

melody.m

Práve som čítala poradňu doktora Záhumenského a on na všetky tieto prípady radí Lactovag čípky, mala ste ich niektorá ? zabrali ?