výtok - bielozlty, zapacha

jajkafr

cukricek
ja mám tento problém už rok vybrala som kadejaké čípky, maste a nič nepomohlo dokonca aj výtery sú negatívne neukázali nič, ale výtok mám stále lekár sám vravel, že to vyzerá na baktériu, ale výter neukázal nič :(

cukricek3223

dobry den prajem vsetkyym..tak ja z soom semm aale pred dvoma mesiacmi pisala ze mam zapachajuci vytok cize zapal...bola som s tym u gynekologa a brala som vselijake cipky..a dostala som sa z tohoo...noo ale vcera som bola na plavarni a hned dneska som ten zapal asi dostala znovaa..zase sa citim aj cez nohavice..uz som z toho takaaa smutna ze uz naozaj neviem co mam orbit cii sa vlastne z toho niekedy aj dostanem alebo coo...chcela som sa opytat ci tu je niekto taky kto mal takyto problem opakovany alebo ci mi mozu pomocz cipky kanesten.....dakujem vopred za vasu pomoc...

L-gaba

ja mám taký výtok raz je presvitný niekedy biely a niekedy do žlta a je len taký slizjky bez zápachu ani ma nič nesvrby ale mám ho už dosť dlho a je dosť častý dosť to cítim nemol by mi na to pomôcť rosalgyn či viete niečo lepšie a vlastne aky výtok je taký normalny??

misicka071

matamata

no ved chcela som ale moj gynekolog je velmi zly nikdy mi nepovie presne co mi je len domna pcha antibiltika a to uz nechcem preto som sa obratila sem ci by mi niekto vedeel pomoct aspon ci to je vazne alebo co by to mohlo byt.... neni to az take strasne ale viem ze nieco neni v 100%tnom poriadku

misicka071

ahojte, no ja mam tiez taky podobny problem mam taky bielozlty vytok a smrdi to ... neviete co by som mohla proti tomu robit alebo co to aspon je?mam trosku strach aby neislo o nejaku pohlavnu chorobu sice mam uz 2 roky toho isteho priatela:( prosim poradte mi vidim ze par holiek tu malo tiez taky problem vopred dakujem za radu

miešanka

Ďalšie vlastnosti aniónových liečiacich vložiek:
Pôsobia antibakteriálne, neobsahujú chemické ingrediencie

· Nemajú vedľajšie účinky , môžu sa používať bez obmedzenia

· Sú vyrobené z biologicky odbúrateľných látok

· Sú vzduchopriepustné, preto zabezpečia vysoký komfort pri nosení

· Zabezpečujú možnosť voľného pohybu

· Ich používaním sa zvyšuje kvalita života

· Produkt je hermeticky balený , aby bol chránený pred vniknutím baktérií

· Pri výrobe je prísne dodržiavaná norma GB 150702002

cukricek3223

jajkafr.....
JEEJ MOJA DAKUJEM...fakkt uz mam aj lesiu naladuu...lebo vsetci ma len strasiaa..do kelu..som preplakala dneska cely den ako male deckoo...beremm tie tabletky kupell..noo vanu nemame iba sprchovy kuut...ale niecoo uz vymysliim..
naozaj dakujem za tvoje radyyy....

jajkafr

cukricek
ja som mala v 18 mykózu po antibiotikách a prešlo to takže nemaj strach... používaj bavlenené nohavičky najlepšie biele, nie tangá lebo tie zhoršujú tieto zápaly, neparfumované vložky, mydlá na intímnu hygienu, môžeš skúsiť piť ženský čaj a moja mamka vravela, že je dobrý aj sedavý kúpeľ alebo naparovanie sa nad vývarom z petžlenovej vňate... neskúšala som to, ale jedna známa vravela, že jej to pomohlo :)
držím palčeky :)