Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Padanie vlasov z antikoncepcie?

Príspevok v téme: Padanie vlasov z antikoncepcie?
mariana

Ahojte... už 3 roky mi totálne padajú vlasy, nepretržite užívam rôzne vitamíny a vlasové prípravky na rast vlasov a proti padaniu a nič nepomáha. Výsledky krvného obrazu boli v poriadku, iné zdrav. problémy nemám. Gynekológ mi vravel, že mi môžu padať aj z hormonálnej antikoncepcie, ktorú užívam 3 roky po pôrode. Beriem CILEST. Má nejaká žena alebo mala tento problém? Nemôžem vysadiť antiku, mám možnosť ju aspon zmeniť...

mariana

vieš čo nebola som na vyšetrení štítnej žľazy ale viem že v tej antike niečo bude, pretože akonahle mám 7-dnovu pauzu /manštruácia/ tak mi o polovicu menej vlasy padaju... ked som ju na mesiac vysadila, nedalo sa to porovnať... tak neviem či mi škodí len tento tip antikoncepcie alebo nie...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Padanie vlasov z antikoncepcie? - Fórum - ZDRAVIE.sk