odfarbovac na vlasy

Príspevok v téme: odfarbovac na vlasy
kiki

ahojte...posim poradte ..mala som pekne spinave-blond vlasy az kym som si ich neprefarbila..spodne na cierno a vrchne blond..je to hruuuza ..su nezdrawe a niekde az do cerweneho otiena mi chytila ta blond farba..prosim newiete ci neexistuje nejaky odfarbowac..pocula som ze ano..newie niekto o tom??alebo ak viete poradit aj nejake ine riesenie..dakujem:)

uff

cize mimkaa vravis ze prirodzenu farbu to este rychlejsie vytiahne ako zafarbenu...?duper,tak sa pustim po drogerkach a pohaldam ten melir...ok,ozvem sa ako som dopadla.dikyy zatial PAAA

mimkaa

MILA UFF ANO AJ NA KORIENKY AJ NA KORIENKY !!! ESTE SKOR BUDU BIELE AKO TIE PRUHY ...BIELUNKE NIE žLTEEEEE!!!!:O) TAK FARBI :) AAAAAAA KIKI ,,,TY SA NEOZVES AKO SI DOPADLA?

uff

a este na jednu vec som si spomenula,co by mohol byt problem,ze mne uz tak trochu ten melir odrasta a uz mi je asi 3 cm vidiet moju povodnu farbu vlasov(tmavsia hneda).a tie moje pasy su liskovo medvedie,cize ked hodim melir + per.tak tie pasy budu biele,ale co urobia tie moje korienky s povodnou hnedou farbou??to nevies?tie asi nechytia na biele,kedze su hnede?!hmm?toto este nemam vyriesene.ci si to na tie moje korienky nemam dat?ale potom to bude take odrastene,rozumies...ci ten melir + per. necham na korienkoch o 10 min. dlhsie ako na pasoch??a budu potom tiez biele?hmm?dikyyyy

uff

diky moc mimkaa,urcite sa ozvem ako to dopadlo,teda budem sledovat aby som si tie pasy nespalila,lebo bude po probleme,a nebude co riesit;-}tak musim pobehat po drogerkach a zohnat ten melir,s peroxidom asi problem nebude.ok,este sa ozvem

mimkaaa

mila uff ...ano možes dat na tie pasy ,ale sleduj to ,pretoze moze ti ich spalit ......len ten praskovy melir a 12 precent.peroxid zmiesas..tu e dvatsiatku nie .to je farba s ktorou som bezne farbila vlasy ,este kym som nemala na bielych vlaskach čiernu .vies , ? takze tu e20tku nedavaj .len cisto ten melir a peroxid ... vela stastia :)a napis potom :)

uff

aby som to este upresnila,ta kadernicka mi urobila melir(tu lisku a medveda,taku otrasnu farbu...) a teraz by som z tych melirovych pasov chcela spravit biele,rozumies...cize mozem si na tie pasy dat tu zmes pras. melira+per.?a budu biele?ci je to vyslovene iba na odrastene korienky?a nie je to vhodne na tie moje melirove pasy?tak teraz mi prosim porad...dilemma

uff

ahaaa...tak teraz v tom mam jasnejsie,cize normlane praskovy melir a peroxid...vsak je to jednoduche...ja uz sa kadernicke teda nezverim po mojich skusenostiach...uznaj...2krat som bola na melire,a hovorim jej biely !!!a ona ma tak dojezisi...proste to vezmem do vlastnych ruk!mimkaa, ale jedno mi este prezrad, naco pouzivas teda tu farbu e20tku?vsak nestaci si na vlasy dat len ten melir s peroxidom?nevytiahne to aj hnedu farbu na bielu?ci to treba najprv odfarbit tou farbou, a az potom na to smrcnut ten nas slavny pras.melir + per.?toto som tak nejak nepochopila?!dikyyyy

mimkaaa

a kadernicky hovno vedia ked sa musim tak zbrechat .bo oni len .taku a taku farbu ,lebo že popali ,a pod ... a nech idu do riti ja nemam spalene a bile jak šnih ! mnoo ..

mimkaaa

uff.......... a e20tka nie je ten melir .to je farba ,s ktorou som bezne farbila vlasky .ten melir modry a zeleny ._to je jedno_ ,je len na profesionalne pouzitie.mo, a este ked ma neco napadne tak vam dam vediet :)