bojim sa sexu s dracicou....help me

apolon

Pozeram, ze tu su same fobie. Jeden sa boji ist vecer nakupovat, druhy sa boji mat sex s dracicou a tretia sa boji, ze nebude dracica. :)) Fakt k popukaniu (nerobim si z vas srandu - tak na mna posobite). Vy to nejako vyriesite, nebojte, zvladnete to, len sa tomu postavte, bud prezijete alebo vas zrazia na kolena. Ked vas zrazia na kolena, tak sa znovu postavte so vsetkou hrdostou, co vo vas je, budete skusenejsi (a tym aj silnejsi) o jeden nevydareny pokus. No a co? Takych este bude, keby vas mal zastavit kazdy neuspech, kam by ste prisli. Verte si.

Gerda7

ja mam opacny problem..bojim sa ze ci ako rysavka budem ako ta dracica...mozna su tie keci pravda mozna nie...a mozna platia len pre niektore rysavky:)

mackousko

Mam ist vecer do obchodu ale bojim sa ze by ma mohli prepadnut zevraj som sa docital ze najviac prepadov je vecer.

wiera

prečo take keci počuvaš??? ja som brunetka a som tiež dračica...zatial nie v posteli ale aj to sa prejavi....tak nestresuj a bud divoch,tarzan,byk,nastenka....hoci čo...len sam sebou...a bude spokojna =)