Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PIERCING V PUPKU

paba

pre moncicak:
v tehotenstve sa samozrejme pokozka natiahne, preto existuju specialne tehotenske piercingy do pupku, su dlhsie a z ohybneho materialu, daju sa kupit v niektorych eshopoch

panika

k tej neplodnosti-vraj nejde o material, ale o umiestnenie (je to v akupunkturnych drahach-aj nausnice mozu robit zle)

didlinocka
samozrejme, ze ti to prepichnu-ale urobi to len clovek, ktory nema ziadnu moralku-ide totiz o umyselne porusenie zakona. a uvidis, ze ak budes mat problemy s hojenim, da od teba ruky prec

didlinocka

chcela by som sa opytat ze ci to boli ale pravduu??? a myslite ze ked mam 14 rokov tak mi to prepichnu aj bez potvrdenia ci nie ???a ked ne tak ako si to mam dat po tajomky poradte dakujeem !!:)))

ivaa

Ahoj panama. Tie \"fámy\" ohľadom neplodnosti po aplikácii piersu sú samozrejme blbosť. Zájdi si na www.tattoo.cz , tam je to pekne vysvetlené ;-)

tatinka

piercing je v pohode, ja som si ho dala v septembri, a neviem si vynachvalit...=)) mam vacsie brusko a bala som sa ako to bude vyzerat, no ale vyzera to super. ked si ho dam obcas dole a kuknem sa do zrkadla tak mam nepekne pupo, ale ked je toam pier tak to vyzera supoer, odporucam.
robili mi v to v piercingovom studiu za nejakych 500,- kupila som si v lekarni specialne mydlo, urobila som si roztok a natierala som si to asi mesiac, teraz pohoda.
a.. mala som tam tiez take, ako keby maso... no co, vytrhla som si to, v pohode to slo. a vrelo odporucam, uz len pre ten super pocit, ked sa kuknem na to!

panama

PROSIM VAS AKO TO JE Z TYM TEHOTENSTVOM ???????? JA MAM PIERCING UZ VYSE ROKA A PEKNE ZAHOJENY VSETKO V POHO (INAK TITAN JE NAJLEPSI PODLA MNA INE BY SOM SI ANI NEDALA) ALE SA BOJIM AKO TO JE STYM OTEHOTNENIM AK NIEKTO MOZE PORADTE MI PROSIIIIIM ???????

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PIERCING V PUPKU - Fórum - ZDRAVIE.sk