Hadky medzi partnermi (prosim o pomoc)

Príspevok v téme: Hadky medzi partnermi (prosim o pomoc)
vitaminka

Sme spolu uz vyse dvoch rokov. Moje trapenie zacalo takto:
Chcela som sa ist dakam zabavit a navrhla som mojmu priatelovi ci by sme nesli si niekam zatancovat. On sa mi vyhovoril, ze dnes nie, lebo vstaval velmi skoro a neciti sa na to aby ponocoval. A ze on ide aj tak si sadnut s kolegami s prace a tam bude max do 23:00. Ja som mu na to, ze fajn, mohli by sme potom. Ale to ma odbil, ze nechce ponocovat. A ked som mu potom vecer volala, vysvitlo, ze je na diskoteke.. a domov sa vratil daco po pol druhej. Nastvalo ma to.. Ale co sa tyka dovery, som mu verila. Len mam velmi nastvalo, ze ma zavadzal a tak povediac sa na mna vykaslal. Na druhy den som mu napisala, ci sa neporozpravame. Vecer sme si to vyrozpravali (bol to ale boj).. A na dalsi den rano sme sa opat pohadali. Ale to ani neviem ako zacalo.. Len ma stvalo daco co som sa ho opytala a on uz v bojom postaveni zacal do mna delit. Ja som sa chcela len porozpravat a dopadlo to velmi zle.. Pretoze k tomu vsetkemu, akoby toho nebolo dost, sa mi stal pruser. Vyliala som caj na okolite predmety na stole a medzi nimi aj na jeho mobil, ktory potom nejavil znamky zivota. Ked to zistil, bol poriadne rozzureny a vobec sa nedokazal ovladat, dokonca mi jednu vylepil a vyhodil ma z domu (jeho domu).
Mrzima, ze kvoli telefonu a vlastne predtym kvoli nasej hadke to muselo takto skoncit. Nemyslim, ze toto nie je dovod na to aby sa dvaja, ktori sa maju radi (vravel, ze ma lubi) by si musel jeden partner od druheho vypocut nadavky a urazky.
Poradte mi prosim, ako sa mam zbavit pocitu tej hlupej nastvanosti?? Vzdy si myslim, ze on je predsa moja spriaznena dusa a dokaze ma vypocut bez akehokolvek odcudzovania ci urazania. Lubim ho a dala by som za to vsetko aby pochopil, ze ho mam rada a ked sa nieco stane tak jedinym riesenim aby to skoncilo dobre je sa vklude porozpravat a drzat svoje bojove emocie v klietke.

jaja

ja som mala ten isty problem a ver tomu ze sa to bude zhorsivat.neskor bude na teba nadavat a urazat ta kazdy den za kazdu malickost a vylepi ti len preto lebo on je nervozny a ty si namala rozpravat somariny.to uz poznam.viem ze je to tazke rozist sa.ale keby chcel byt s tebou a mal ta rad tak ti normalne povie ze ide na discu a keby chcel byt s tebou tak by bol.samam vidis ze s tebou nechce byt a ked ta este vyhnal z domu.a never tie sproste somariny a pretvarky.milujem ta a somariny.moj aj na kolenach klacal a plakal ze ma miluje a som naletela a zase sa to opakovala.krical, nadaval a zase ma udrel.aj ked to bude tazke skus zabudnut.taky vztah do buducna nema zmysel

katarinka

Vitaminka, BEZ A NEZASTAVUJ SA!On ta uz nechce, len ti to nevie povedat a je z toho nervozny.Okrem oho je slaboch a somar.Ale to uz vies.Papa

katarinka

Vitaminka, ja len tolko-Bez prec a nezastavuj sa! Mozno ma inu a nevie ako "z kola von", je z toho prehnane podrazdeny a nervozny.Ale ak ta udrel-a to ani nie ste "svoji", mozno ta podvedome chce odohnat,chce aby si sama odisla.Len to nevie povedat.To len na margo mojho hlavneho postoja:je to zjavne slaboch a SOMAR.Papa

Soraja

koli mobilu ta udrel? To je teda riadny ....... Ja som mojmu obliala telefon colou a povedal, ze to nic, stane sa. A uplne v poho, nic sa nedeje.A podotykam ze ten telefon stal vyse 20litrov.TAkze neslo o nejaky za par supiek a ani na mna hlas nezvysil. To si nemoze dovolit NIKDY. Ver, ze ked udrie raz, urobi to opät. JA som si uz jeden taky vztah prezila a nakoniec som boal rada, ze som na zive, lebo nebolo od toho daleko a skoro ma aj zniesol z tohto sveta. Uz by som nikdy nikomu netoklerovala, keby ma urdel, aj ked mu ujdu nervy, no a co? MA sa vediet ovladat. Podla mna si ta nezasluzi, ale myslim, ze sama najlespie vies, co mas robit, ty vies ako je to vsetko medzi vami.Ale ja by som s nim nezostala urcite a to len koli tomu uderu.

heureka

podla mna ma janeta pravdu..ak ta udrel kvoli mobilu tak co bude neskor? :( ja by som si to velmi dobre rozmyslela ci pri takom chlapovi chcem byt :( moc tu nie je co radit.vsetko si musis sama rozhodnut...tak ti drzim prsteky!

janeta

joj ale toto máš velmi,velmi,velmi ťažké.No neviem ani čo ti poradiť,asi by som ho po tej facke najprv zabila, a potom by som sa išla opiť.Ale výhadzov z domu kvoli mobilu je sila.A čo ked urobíš niečo horšie,tak potom čo ti spraví? No asi by som utekala od takej lásky, veru neviem.