december

Príspevok v téme: december
decembriatko

Ahojte... asi vam pride tato tema uz dost obkecana tu a nudna,ale chcem konecne nieco pre seba spravit a som pevne rozhodnuta,no potrebovala by som pomoc, ktora by ma nejako aj motivovala.. Takze je oktober pomaly a do konca decembra by som chcela dat dole aspon 8kg bez toho aby nastal akykolvek JOJOefekt,,nevie mi tu niekto napisat nejaku normalnu radu,co jest ako asto a ko zacat cvicit,aby som to zvladala aby som nemala chutky a tak?? prosiimm....pomozte.
mam l- carnitin,,,, ale idem si kupit asi reductil...

evul

Na nastudovanie zdravej vyzivy odporucam www.chudnutie-ako.sk, je to tam vysvetlene uplne super. Bez spravnej stravy to dole nepojde...a ak ano, potom je navsteva uja Joja zarucena... Drzim palce :)

fraisee

no tak robis vsetko potrebne pre chudnutie, chce to este nastudovat si par potravin ci obsahuju plnohodnotne kalorie. niektori sa totiz domnievaju ze z grahamovych rozkov sa chudne a pod.vela ovocia zeleniny - v jesennom a zimnom obdobi je to najlepsie co mozes pre imunitu spravit a citit sa fit, vela pit.

fraisee

v prvom rade - bez tabletiek, v druhom - pohyb pohyb pohyb(posilnovna je najucinnejsia) a v tretom - odvykaj si od sladkeho. okrem toho, ked cvicis nemas az taku chut na jedlo ako ked sa cely den valas na gauci.