partnerka nema orgazmu..

Príspevok v téme: partnerka nema orgazmu..
jozo_25

moje 18r. dievca nedosiahne vrchol ked do nej vnikam, musi si dopomoct rukou. Ona sa ani sama neurobi vo vnutri, vzdy len povrchne. Nechapem, trapi ma to, sme spolu uz dlhsie chcem aby aj ona pri tom bola uspokojena, sice sa jej to velmi paci, no bez ruky to nejde :(
//ps: ty co si myslia ze som neschopny pod. som mal viac partneriek a bolo to viac nez ok, som vyborny milenec.
//velmi ma to trapi, ja uz fakt nechcem inu babu a chcem aby bola so mnou stastna po vsetkych strankach.

lucia87

Bud v pohode, ja mam 20 a s frajerom sme uz viac nez 4 roky spolu. Tiez som este ani raz nemala vaginalny, ale sex s nim ma aj tak bavi a to je podstatne, nie? Inak ked som mala 18, sex ma skoro vobec nebavil a robila som to z nutnosti, za 2 roky som sa taaaaaaaaak zmenila, ze az :OOOO Chcem tym povedat, ze tvoja priatelka je na tom este dobre a casom bude lepsie!

1bambulka14

aj ja si zvyknem vypomahať rukou alebo aj priatel mi zvykne pomôcť..jemu to nevadi..hlavne ked to je od zadu, tak vtedy

ja tiez :-)

No nediv sa ,nebud smutny,kvoli tomu,ona nie je jedina,ktora nemoze dosiahnut typ tohto orgazmu.Ja mam tiez 18 ja mam taky isty problem a moj priatel je super milenec a ani sama to nedosiahnem,proste nijako,hm to uz asi nikdy nebudem mat...No co uz,ale sex je dobry ;-) Tak len to som chcela.

cattrine

pokial ona pri tom tak dospeje k vrcholu neviem co ti na tom vadi, ked som sa zacala milovat s priatelom tiez mi vzdy dopomahal rukou on a nemyslim ze mu to vadilo, po case sa to zmenilo, tu ruku tam uz nepotrebujem a orgazmus dosiahnem, mozno to chce len cas

myska

ziaden stres mlady:) az 80%zien nikdy nedosiahne vaginalny orgazmus a si 6% zien nedosiahne dokonca nikdy ani ten klitorialny...tak bud vdacny aj za ten,chapenzi? :)