Piersing pupok

in

Princeznicka, dnes ráno som niekde čítala, že piercing v jazyku sa hojí najlepšie, najkratšie. Je to tým, že v ústach máš sliny, ktoré tomu pomáhajú. Ja osobne pierc v jazyku nemám, no každý tvrdí, že prvé dni nemôžeš jesť poriadne, iba kašovité jedlá, a tiež šušleš.

princeznica

ahojte,ja by som chcela poredit,...chcela by som piersing do jazyka a chcem sa spytat jak dlho sa to hoji a ci ste s tym mali velke problemy,DIK

sexikost1

caute, ja mam piercing v pupku uz 2 roky a je to v pohode, ani to nelutujem, boliet to vobec nebolelo tak, ako ma vsetci plasili, ze bude, mne sa hojilô dost dlho asi tak 1,5 roka, akoze nebolo to vidiet, ze nie je zahojeny, ale citila som tom, ale teraz je to uz v poho.

lalala111

ja som si to dala asi 2 tyzdne dozadu,chlapik mi dal na to nejaku vodicku,ale zacina to troska hnisat,zevraj to ma a prejde to asi za 2mesiace.

kobra

ta ja ho má teraz týždeň a kúsok... vôbec nie sú s ním problémy a už vyzerá zahojený, hoci viem, že v skutočnosti to potrvá ešte pár mesiacov... vôbec nehnisá ani nemokvá... žiadne také drísty, len som si umývala vždy ruky a kvapla taký špeci roztok čo mi dala tetka z kozmetického salónu...

pussinka

ahoj mozem poprosit radu??mam piersing v brusku uz asi 2mesiace a neviem ci uz by mal byt zahojeny nie???ci si ho mam cistit