Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piersing pupok

mnamka

stoji to tak do 500sk, ale davaj si to robit len do kvalitnych a preverenych firiem-urcite si to nerob sama, pokial je to serizna firma mala by ti dat aj nejaku cistiacu vodicku...a co sa tyka jazva, nebude ju skoro ani videt

dada

ja ma v pupku.najprv to bol hnusny pocit ale teraz o nom ani neviem.kupte si na to v lekarni olivovy olej a za tri dni to mate zahojene.

aduliena

Keď si dáš piercing, neodporúča sa opaľovanie a ani kúpanie, tak ja by som si ho týždeň pred dovolenkou určite nedávala. Najlepšie je to dať si spraviť na jeseň alebo v zime...

lucinka ....

ahojte xcela by som sa spytat .. ked si dam piersing a o tyzden idem na dovolenku do tunisu .. tak mam si ho dat ? .. lebo morska voda lieci tak sa mi to skorej vylieci nie ? .. co mam robit ? ..

nikuska

Ahojte vsetci:)--chcela by som sa opytat.dnes som si dala piercing do pupku.bola som tam niekde pri Michalskej brane.ale mam trosku strach teraz z toho.robil mi to chlap.ten ujo mi to spravil ale nedal mi ani nic podpisat ako vsetci hovorili a ani mi nedal nic na dezinfekciu.povedal,ze v lekarni sa to da rozhnat.a tak sa cem spytat,ze ci to nie je niake cudne,bo zevraj vsade davaju to podpisat a tak a on nic.bol proste taky zvlastny.prosim,ked mozete a najdete si na mna cas tak mi napiste na: nici13azet.sk Dakujem:)

hanushka

cawte babenyy....waa uz to mam za sebou konecne som prekonala strach a vcera som si bola dat piercing do pupkaa.... myslela som si ze to bude bolet..ale vobec nic som necitila... a ani dnes nic..tak dufam ze to pôjde takto dalej... :P papikyyy

espana

ahojte ja mam piercing v pupku uz od 15 tich a vôbec sa mi nezapalil a neboli to!!!teraz som uz rok po pôrode a piercing stale mam a ani by som uz bez neho nechcela byt,je to sucast môjho zivota!!!

hnnh

cawte babeny... drzte mi palceky zajtra idem na vec idem si dat spravit dieru do bruska..xixi..tak dufam ze to prezijem..hehe potom dam vediet ako to dopadlo... waaaaaaaa

poradtepls

ahojky..ked si cem dat piers.na pupook tak si mam nausnicu aj niecim vydezinfikova pravda!! cim je to najvhodnejsie hmm?!

laur!ka

ahojte ja mam piercing v ose asi 2 roky mam 13 rokov a je to uple normalne som trocha alergik ale ziadne problemy som nemala.lebo som si dala titan..a este si chcem dat do pupku teraz niekedy a mozno do jazyka..ale to ma urcite prejde trocha som sa bala..ale uz sa bojim menej ked som si precitala tieto prispevky..dakumem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piersing pupok - Fórum - ZDRAVIE.sk