Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piersing pupok

veronika

nemyslim, zeby piercing v pupku sposoboval nepolodnost...nie je to dokazane. pozri sa na britney spears, a ine celebrity, mali pierc aj maju a maju aj deti....

pre nikoll: napisala som sem mega dlhz prispevok..tusim si si ho ani necitala...ked sa pytas, aky pierc je lepsi...jasne, ze z titanu.

sara13

baby ja tiez nad nim uvazujem ale dost ma odradza to ze neviem co bude nasledovat po tom , ci sa to bude dobre hojit aj ked si myslim ze mam dobru kozu, do ucha som si dala tiez nastrelit naraz dve nausnice a pekne sa to hojilo, ale bojim sa toho ci budem moct mat deti, ci sa tam nieco neposkodi. tetovanie som zvladla v pohode.

nikoll

baby cem sa spytat...co je lepsie ked je lepsie na piersing na pupku...nausnica z chyrurgickej ocele alebo z titanu?

veronika

zabudla som dodat, pierc v pupku sa najhorsie hoji, niekedy az rok...je to velmi individualne...ale najmenejpol roka sa nesmie nausnica vymienat, to mi bolo povedane, a ja mam tiez piercing z titanu.

veronika

piercing poprvykart je najlepsie dat si z titanu, nikto totiz nevie, ako jeho telo bude znasat cudzi predmet. titan sa bezne pouziva pri roznych operaciach a telo ho velmi dobre znasa, tot moj nazor, ja som si kupila piercing este v lete 2005 u takej tetky na obchodnej...najprv ze stoji 900 a ked som si ho na druhy den sla kupit, tak uz zrazu stal 1200sk...divne maniere.--potom som ostala tam v studiu a pozrela som si, ako prepichuje pierc jednej holke...holka sa tvarila akoby ju to bolelo..ked som sa jej spytala, ci ju to bolelo, povedala mi, ze treba len predychavat....inak ta zenska, jej to ani nicim tusim nepotrela, ani len neprelepila..aspon som mala odstrausujuci vzor...rozhodla som si to dat urobit v prahe, nakolko som potom prazdniny travila v cr...nasla som si jedno super studio, najprv som napisala email, spytala sa, ci mozem dojst vtedy a vtedy a so svojou vlastnou pierc ozdobou...a uplne mila kocka mi odpiala z evpoho...studiu vyzeralo super, dala mi este precitat rozne ponaucenia...bola vtipna a mila holka(taka 30tnicka) a ja som si lahla..a zatinala zuby, drzala okraje toho lehatka...a poviem vam..zatvorila som oci hned ako mi dokreslila miesto vpichu fixkou a cakala som..a potom sa pytam, kedy to bude? a ona ze uz:))) tak som kukla a mala som kraaaaaasny pierc v brusku, este mi ho potierala a este sa aj divila ze mi ziadn akrv netecie...a ja som sa najviac divila, ja som necitila absolutne nic,,,vsak ke dmi ber krv alebo co, citim vzdy vpich ihly...ale teraz absolutne nic....takze som bola taaaaaak happpy:) hned mi to aj prelepila a dala mi kazen co kedy mozem a kedy nie...co si mam kupit, ako sa o to starat a este mi povedala, z eked budem mat problem, mozem jej hocikedy anpisat mail..takz eto bolo uplne super, ked s ami nieco nezdalo spociatku, furt som jej vypiasovala(musela mat zo mna dobru haluz:)) ale vzdy poradila...takze holky, hore hlavu:)drzim vam pasticky a najdite si toho najlespieho piercera,,,aspon sa snazte najst...lebo napr mojej sestreke prepichovali niekd etu v ba a dokonca jej popalili pupok kliestami...neviem si absolutne predstavit, ako sa to mohlo stat...dolezite, prvy den sa s piercom nekupat..dalsie dva tyzdne ziadne kupaliska..nic...ani sa nenamahat...aspon dva tyzdne..necvicit...do solarka ist az po mesiaci...uplne vpohode,...a osetrovat napr protex mydlom antibakterialnym...a vzdy ked si to preplachujete, tak s tym nehybte nasucho, nikdy!!!najprv si na to nechjate natiect vodu a potom nim pomaly pohybujte v rane...inak,ja som si ho preplachovala morskou solou, som si lyzicku rozpustila vo vode teplej a liala cez pierc a pohybovala nim..aby sa to dostalo do ranky..tot vse odomna..

neista

cawko...chcela by som si dat piersing na pupok, ale strasne sa bojim..ze ma to bude boliet a ze sa to bude dlho hojit
vie niekto poradit?

zloduska

Ahojte...ja mam piercing uz 3 roky...je s tym zo zaciatku trosku starosti ale potom je to fajn..ziadne prelepovanie..ziadne masticky..lieh som si kupila hned v studiu...pol roka to chcelo starostlivost...tak 5x na den potierat okolie vpichu..aj po kupani potriet..a to som vo vani bola aj hodku...teraz aj ked zatrhnem tak nic neboli....ako ked nausnica v uchu...uz je to zrastene...je to super.prepich boli len sekundu...a to ja zvladam bolest hrozne...dalo sa..ziaden strach...

katuliiiik

mam piersig v pupku uz rok a je to celkom dobre.nehnisa to a chcem si vymenit nausnicu....stoji to priblizne 1000sk

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piersing pupok - Fórum - ZDRAVIE.sk