Piersing pupok

5ka

hm to neviem. Najlepsie, ked sa opytas odbornika. Neskusala by som to vsak, ak to mas cerstvo prepichnute. Okrem toho sperky by mali ist v solarku dolu a piercing si nemozes vyberat, kym ho nemas zahojeny.

vejuska

no tu vodicku somsi davala aj na piercing v nose a aj tym mydlom som si to najskor pravidelne 3-krat denne musela umyvat....... a nevadi na to solarium?

zaba

zostávať s priateľom keď sa necítiš spokojná a šťastná nie je fér ani voči tebe ani voči nemu,takže čím skôr si rozmýslíš čo chceš a urobíš to, tým lepšie

5ka

Nemas zaco. Mali by ti dat v studiu, kde ti to robia, taku vodicku (mne dali). Vola sa to Softasept N. Dostat to aj v lekarni.
To som si tam kvapkala a hybala s piercingom 2 krat denne, aby sa dostala ta vodicka aj do kanalika. Inak nenatieraj si to nicim, nepozivaj telove mlieko okolo pupka. Mydlo a sprchovy vraj nevadi, ked sa sprchujes. (Inak, kupanie radsej nie,ani kupalisko a pod.). Ja som si to zvykla umyt aj antibakterialnym mydlom - Protex. Kym sa mi to uplne zahojilo, trvalo aj 5 mesiacov

5ka

ale nie. Ja ho mam a tiez som sa bala bolesti(lebo ihla je dost hruba a aj sperk). Nevedela som sa odhodlat, kvoli tomu.
Je ta asi taka "bolest" ako pri injekcii. Trosku to stipne a je po vsetkom. Naozaj. Prepichom tam mas uz aj ozdobu. Potom uz ani nevies, ze tam nieco mas. Len sa treba o to starat, cistit, dezinfikovat. A hlavne vybrat dobry salon. Sper musi byt vystrilizovany a ihla nova otvorena..Ale to uz isto vies..

dominikabr

ahojte cela by som sa opyat, mam piercing v pupku uz 4 mesiace a cem vedet ze ak si ho dam na dovolenke vonka ci by mi dierka po nejakych hodinkach zarastla.bo som citala ze jo uz po2 hodinkach.nemohli by ste mi odpovedat dakto kto viete toto na isto ci to zarastie ked to budem mat vonka tak 4 hopdinky denne... mam namysli v lete na dovolneke cize za tie 3 mesiace.dakujem.... a odpiste prosim ludkovia na moj mail roxi666@azet.sk