Piersing pupok

boo

ahoj chela by som sa spytať či už ma niekto skusenosti s piercing do brady, či sa treba nejako obmedzvať, kolko to stoji, a či ho možem mat ked mam alergiu na cobalt a nikel? a ked si ho vyberem ci potom ostane jazva dik

tesla

caute chcel by som si dat piersing do jazyku ale neviem co to obnasa ci to boli a ako dlho sa to hoji a ci su nejake rizika.... vdaka

mona21

Ahoj,piercing v pupku sa hojí aj vyše pol roka.(Cena je rozdielna kvôli použitému materiálu).Na prvé prepichnutie musí byť titánový.Drogy a alkohol predlžujú dobu hojenia.Ošertruje sa to tekutými prostriedkami, v žiadnom prípade na to nesmieš dávať masť(napr. pri hnisaní framykoin....)

milli

Ja uz len budem cakat, kedy bude v mode zatlkanie klincov do hlavy. Mozno pri tom niekto zmudrie :) Prepacte dievcata, ale mna by nikdy nepritiahli taketo formy "okraslovania sa". Ja vidim krasu v charaktere a spravnych zivotnych postojoch. Skutocna krasa zien i muzov je v inych hodnotach. Kiez by sa na to vsetkym tapajucim otvorili oci.

Aalex

Kámoška ho má v jazyku, a prvé dni vobec nemohla jesť, a potom ešte dosť dlho šušlala, ale vraj na to pomáha zmrzlina, vela vela zmrzliny...