Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ovulácia

kikatika

chcem sa opytat ci pocas jedneho cyklu sa uvolnuje iba jedno vajicko. nemyslim tym ked sa uvolnia napr. 2 vajicka naraz ale ci sa pocas cyklu nemozu uvolnit aj 2 vajicka a kazde v iny den..? bola som na sono a mala som vajicko prave pred prasknutim. teda dve. (ale neboli rovnakej velkosti).. chi lekar mi povedal ze ak chcem dvojicky nech utekam domov :) ale napadlo ma teda ze ak teda mozu byt dve vajicka sucasne, nemozu byt dve aj v rozdne dni?

ELA

Plodné dni sú okolo 14. dňa menštruačného cyklu. Zvyčajne trvajú 3 dni, kedy je pravdepodobnosť otehotnenia najväčšia. Samozrejme, že všetko závisí od pravidelnosti menštruačného cyklu a od veľa iných faktorov.

mimi.a

na zistenie ovulacie je viac sposobov. Najjednoduchsi je kupit si ovulacny test, su vselijake. Mozete si merat bazalnu teplotu, treba pravidelne o tom istom case kazdy den a ked teplota stupne, mali by ste ovulovat. tak isto sa da sledovat hlien. Ja by som to nezovseobecnovala na urcite dni. Ja napr. nemam pravidelnu menstruaciu, zvycajne mi trva 3-4 dni a otehotnela som na 5. den po zaciatku menstruacie....:))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ovulácia - Fórum - ZDRAVIE.sk