MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...

Príspevok v téme: MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...
klarika ch.

muzi aky je vas nazor na panny, vsadee sa pise,ze kazdy by ste ich chcel,ale nieje to celkom tak, aj ja sama som, a mam priatela, a strasne mi vadi,ze som mu to povedala,a on to zobral len tak, mam ho sice rada,ale neviem ci sa kvoli tomuto s nim nerozidem, ja by som cakala,ze si ma bude za to viac vazit a aj mi to povie,ze ma ma rad aj kvoli tomu a neberie to len tak automaticky,ze som si nieco take chcela nechat akurat pre neho.Mam praveze skor pocit,ako keby mu to bolo praveze na obtiaz,fakt neviem, tak prosim nazory : Muzi, chalani, tak ako je to chcete panny,ci radsej nie a je vam to jedno? Lebo mam pocit,ze je vam to jedno a vobec si za to babu nevazite,vsak mi len na to cakame,kedy nam poviete,ako si nas vazite,ze sme si to nechali akurat je jedneho toho spravneho z vas, a vy nic,tak fakt neviem.

retard

a stale si myslim .. sorry.. ze to ma trosku spolocne aj s inteligenciou.. jasne.. ved nemoze byt kazda baba panna, a ta ktora uz neni tak neni zrazu inteligenta.. ved to je jasne... ale stal je rozdiel mat 18 a vyspat sa s jednym alebo dvoma ako mat 18 a vyspat sa s polkou sydliska..

retard

no ja som 18, neviem..mozno prave taky vek ze pretiahnut vsetko co sa postavy do cesty ale nejako to tak ja neberem.ako som povedal.. s holkou chodim uz 14 mesiacov a stale sme to spolu nemali.. a bude to vtedy ked nato bude pripravena ona.. nejsom ako ty "inteligenti" co maju 18 a sexuje to so 14..
tak tod..

juva

Môj priateľ mal predo mnou len jeden vzťah a bola panna.Teraz má mňa a tiež som bola panna.Jemu sa to páči.Je to asi dobrý pocit keď chalan vie,že baba pred ním nespala s milión ďalšími chalanmi..Alebo sa im páči,že baba tým pádom nemôže porovnávať a nemôže sa s ním rozísť kvôli tomu,že už "zažila lepší sex"...

marikap

Stanley tym myslel asi to, ze ak sa 14 rocna baba chce toho zbavit, tak asi vela rozumu nema..cize to suvisi aj kus s inteligenciou, nie? Ale ak je to z lasky a v krasnom dlhodobom vztahu, je to ok:) tu nejde o ten kus koze, ale o princip odovzdania sa druhemu cloveku:P

sedmikraska

stanley nejdem sa s tebou hadat, ale tymto ma teda urazas, ze nie som inteligentna. Neboj, ved aj ty raz osprosties :D

katus

Ja mam o par dni 23 a tiez som este panna. Uz ako sa tu viacere vyjadrili naozaj som rada, ze este existuju taki ludia, ktori si to vazia a nekukaju na teba ako na nejakeho martana. Tak ako sa to stalo mne s mojim byvalym. Ked som mu to povedala tak na mna iba pozeral a povedal ze je to divne bo vacsina bab v mojom veku to uz ma davno za sebou. No nebolo mi viac treba

marisssa

myslim si, ze kolko ludi,tolko chuti.
no je nieco na tom, ked je baba este panna, ale uz to nie je moderne."vyznavaju" to len ludia s vychovou "doby kamennej".
a to, ze ked je baba panna, urcite nema nic s jej mudrostou a inteligenciou,nikdy nemozes vediet, preco nie je uz panna.