MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...

Príspevok v téme: MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...
klarika ch.

muzi aky je vas nazor na panny, vsadee sa pise,ze kazdy by ste ich chcel,ale nieje to celkom tak, aj ja sama som, a mam priatela, a strasne mi vadi,ze som mu to povedala,a on to zobral len tak, mam ho sice rada,ale neviem ci sa kvoli tomuto s nim nerozidem, ja by som cakala,ze si ma bude za to viac vazit a aj mi to povie,ze ma ma rad aj kvoli tomu a neberie to len tak automaticky,ze som si nieco take chcela nechat akurat pre neho.Mam praveze skor pocit,ako keby mu to bolo praveze na obtiaz,fakt neviem, tak prosim nazory : Muzi, chalani, tak ako je to chcete panny,ci radsej nie a je vam to jedno? Lebo mam pocit,ze je vam to jedno a vobec si za to babu nevazite,vsak mi len na to cakame,kedy nam poviete,ako si nas vazite,ze sme si to nechali akurat je jedneho toho spravneho z vas, a vy nic,tak fakt neviem.

aqa

je to zvlastne,ale vacsina chalanov chce panny.....ale ani jeden nechce byt panic???tak s kym potom prichadzate o to panenstvo?

bebee

moc velky vyznam prikladate tomu ci je baba panna alebo nie, dôlezite je to, ci je vam spolu dobre a ci viete sex prezit aj emocionalne s nie len fyzicky. To nie je o panenskej blane to je o milovani sa so svojim partnerom ci je to uz bezhranicna laska na cely zivot alebo vasen ktorej neviete zabranit hlavne aby bol z toho zazitok. Kazdy to vnima inak. A za to ze zena vystriedala niekolko muzov este nemusi byt slapka.

matulkooo

ja vim jak to v tejto dobe chodi .. poznam 13 rocne deti ktore to uz maju za sebou atd fakt ich nechapem ... trha ma ked vidim jak baba hovori ze je panna a chcela by sex zato lebo sa hambi ze ete s nikym nespala ... boze moj ved to neni hamba skor mozte byt na seba hrde ze neste take jako secky.. a verte tomu ze chalan ktory vie lubit si viac ceni ked je holka panna a necha si to pre neho ..akoby mala v sebe uz cele mesto... fakt ma to vie nasrat ked baba je panna a chce to len koli tomu ze chce byt jak ostatne .. vtedy si uvedomim ze dalsi vzacny kusek je fuc ...

xyz 2007

bavi ma citat co tu niekedy vidim, ak mozem povedat svoj názor mnyslim ze ak sa najdu este panny v dnesnej dobe tak to je a naozaj len na chvalu.. lebo skoro vsetky baby sa spravaju už ako slapky..čest vynímkam.. takze vy chlapci mozete byt radi ze existuju ešte slusne dievcata

mixal345

ked som zistil ze moja priatelka je panna, som si ju zacal akosi viac vazit a dal som jej to viac nez nalezite najavo... Pre niekoho s kym chces prezit cely zivot to je nesmierny dar, nieco mysticky zvlastne, odvzdanie sa tej pravej osobe. Ide vsak o to ako kto sex berie. Ked to niekto berie skor ako telesne uspokojenie bez citoveho vizania bude mu to viac jedno a nebude chapat vyznam. Aj v napr japonskej kulture napr sa to velmi silno berie a povazuje. blazon je ten kto si mysli ze najde uspokojenie sexom s 100 babami (chlapmi) o ktorych si neni isty... a psychicky nepreziva odovzdanie

duduuuuuuuuuuuu

ahojte...man najviac SERE na slovenskych chlapov ze chcu si uzivat sustat s kazdo ua ked sa maju zenit chcu panny ...bleeee vymite mozgy nacisto glupstvo.... hlupaci

orionka

Ak celú svoju hodnotu a prínos tomuto svetu vkladáš len do panenskej blany, tak je to naozaj "malé ocenenie". Vo vzťahu nie je dôležitá panenská blana, ale omnoho dôležitejšie hodnoty.

heni-ka

aj ja som panna, a akurat v najblizsej dobe sa to "chystam dat" mojej laske,chalanovi,kt.neskutocne milujem,on tiez moc nedava pocity najavo,ale verunmte si ma za to vazi.

pipinka

ja si myslim,ze cim je chlapec starsi,tym viac si ich vazi..v mladom veku vobec,ako mlady muz velmi. Ja som o to prisla v 22, nie som konzervativna,ale nebolo s kym:)a potom som proste do toho radsej sla,nasla si chlapca, dobreho,chodila s nim dlho, neskor mu dala a teraz mam priatela,ktoreho milujem a strasne ma mrzi,ze nebol prvy:( a sice on vravi,ze je rad, lebo by sa bal,ze by som chcela skusat dlasich,ale citim, ze ho tiez mrzi...

matulkooo

v tejto dobe je dost unikatne ked ma holka 16 a je este panna takze si strasne moc vazim holky na ktorych este nikto nefical ... ja osobne by som chcel holku pannu. mal by som lepsi pocit z toho ze som jej prvy a ze jej mozem dat to co jej este nikto nedal ...