Gynekolog/icka v Trnave

tiborko

ahojte mam taky problem ze som bola tehotna a potratila som doktor mi robil neake testy a vraj umna neprebieha ovulacia nechapem velmi co to je a vraj ked to nemam nemozem otehotniet nerozumiem tomu ved uz som raz otehotnela a po 10tizdni som mala mrtvy plod ak je to mozne poradte mi co mam robit

katarina

Ahojte,poznáte niekto MUDR.Pečiho?lilotka napisala že je fajn.mate tiež také skusenosti?sestra sa prave prisťahovala do TT a ja jej pozeram nejakeho doktora

dandrlka

ja chodím k dr. péčimu neviem aky je gynekolog ale zatial sa mi zda v pohode,, len mi dal antikoncepciu vreya ,, a ked ma pri prehliadke asi nechtiac podriapal tak neviem neviem,, dost ma to bolelo,, uz sa niekomu nieco take stalo u peciho????

e

ahoj, Ilavského poznám od kamošiek, chvália si ho, i keď vraj má veľa pacientiek, adlho sa tam čakáva... Dobrá je tiež Štefániková, a ja chodím do Gynekologického centra, k Eliášovi /neviem, či berie nové pacientky, pretože má zdravotné problémy/, ale dobrá je tam aj Chovanová, aj keď tiež sa u nej dlhšie čakáva.

jaska

Ahoj,
Ja som z Trnavy a chodím k lekárovi, ktorý sa volá Štrbo...je strašne fajn a má aj milé sestričky...som u neho len rok a bola som tam len 2 krát na ročnej prehliadke...ale vždy mi urobí kompletné externé aj interné sono aj prsníkov aj maternice a dokonca robí aj výtery na cistológiu + odber krvy, či mi neškodí antikoncepcia...je vážne super...ale viem aj, že má strašne veľa pacientok..takže neviem, či by ťa ešte zobral...

lilotka

Péči je super. Urobí ti kompletné vyšetrenie. Doktorka, ku ktorej som chodila predtým mi predpíslala len lieky od bolesti a vôbec ju netrápilo, prečo ma to bolí. Mávala som totiž strašné bolesti pri menzese. Nikdy mi neurobila ani vyšetrenie. Preto som ju vymenila. Ale myslím, že u Péčiho sa musíš objednať.