Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

večná téma

Príspevok v téme: večná téma
eva408

ahojte viem,že stále sa o tom hovorí,píše.treba len cvičit cvičit a cvicit a pravidelne jest.ale ja akosi nemožem schudnut prejedam sa stale aj ked vobec nie som hladna a cvicenie ma nebavi.kupujem si uz asi4 roky mensie veci stym ze musim do toho schudnut.takze mam vela veci a 3/4 z toho su mi male.nosim len to co mi kupi mama.chcem sa zmestit to tohej 3/4 oblecenia.poradte je niekto kto by chudol so mnou?alebo poradte nieco koli comu chudnut nejaky dovod.no jasne tych je vela,ale nejaky taky co by ma presvedcil.vzdy pred zimou si vravim tak do leta musim schudnut a nikdy z toho nic nie je.proste neviem ako zacat a fakt sa sanzit stale dodrziavat tenn spravny rezim.hm?ma niekto podobny problem?

Nikpia

mam vyskusany L-karnitin, alebo aj L-karnitinove tycinky. Pomohlo mi to zhodit 4kg za mesiac,ale chodila som kazdy den do fitka aspon na 2hodinky minimalne. aaa najlepsie sa mi chudlo pri strese..to ani l-karnitin netreba :)

eva408

vdakujem skusim to stou vodou.a to nemozem nic ine len ovocie a zeleninu?no to asi nepojde:-(
ta3/4 veci je M A JA NOSIM L

damian

Utvor si plan, podla ktoreho budes pit 2 pohare vody (nebublinkovej) kazde 2 hodiny a striktne dodrziavaj ten plan. Ver mi, viem, co Ti radim.
Dalej, cele dopoludnie jedz LEN ovocie a po 18 hod vecer jedz len zeleninu. A bude dobre, ver mi!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

večná téma - Fórum - ZDRAVIE.sk