vztah

matkoo

Tiez som mal s priatelkou taky problem, ublizovalo mi to, dlho som sa robil, ze nic, az som to uz raz nevydrzal a povedal som jej, ze sa s nou rozchadzam, v tej chvili som to myslel vazne, kto nezazil, tak nepochopi.. A v tom plac, a ako ma miluje.. Sme spolu, porozpravali sme sa tom, teraz som vo vztahu stastny uz aj ja.

156486

no dakedy sa sprava odmerane ku mne,ma to potom dost trapi,niekedy je to fakt dobre,ale niekedy zle a dost ma to boli,ja som fakt buchnuty

156486

ja sa ku nej spravam myslim velmi dobre,mne to proste neda ked ju lubim,sa na nu ani nahnevat neviem,myslite ze v tom moze byt chyba?

156486

sway ja nemyslim ze sa jej zacnem slovne vyhrazat ze ju opustim,chcem proste poradit v dacom aby si ma viac vazila a spravala sa ku mna lepsie

sway

Ja si myslím, že by si ju nemal strašiť. Správaj sa k nej tak, ako to cítiš. Mňa by sa to veľmi dotklo, keby ma tak priateľ postrašil. Dosť vážne by som sa nad tým potom zamýšľala.

kitti

Evul nie tak som to myslela.Chcela som povedat,ze nech sa to dievca troska posnazi,aby ukazala,ze ona je najlepsia.Ale ak si ona neuvedomuje,ze on si moze najst inu-lepsiu,tak sa nebude snazit.Nehovorim aby ju mal v p...,to zase nie. Ked sa ona bude snazit,tak to musi dat aj ten doticny najavo. Ale ak si je dievca iste ,ze on si aj tak nenajde nikoho(ak si aj najde tak len take "hocijake"),tak sa aj tak sprava,ze moze s nim robit,co sa mu len zachce.

evul

kitti: Preco by som si mala mysliet, ze si moj chlap moze najst ovela lepsiu?? Jasne, trochu neistoty nezaskodi... Ale pre svojho chlapa som ta najlepsia ja, ak by mi daval najavo, ze ma ma v pazi, a ze hocikedy moze odist za x lepsimi, tak by isiel hned a bez pytania...

kitti

Tak to je dobre,trosku ju vystrasit,ze ta moze stratit-ak ma este o teba zaujem...
Ak si je zena vo vztahu velmi ista,potom zanedbava cely vztah a aj teba.
Je lepsie ak si mysli,ze ta moze stratit a ze hoci kedy si mozes najst ovela lepsiu ako je ona:))