Forever

Príspevok v téme: Forever
ivuus

Dnes rozmyslam cely den nad jednou vec...ci moze fungovat vztah..neskor aj manzelstvo..ak partneri nemali inych sexualnych partnerov. Proste prvy krat to vyskusali spolu..a potom boli spolu navzdy.. Moze nieco taketo fungovat? Alebo casom jeden z nich podlahne..a bude chciet vyskusat ake je to s niekym inym..
Co vy na to?

SHAKTI

ikonka v com sa zamotavam?? si nepochopila tak citaj este raz!! sex s jednym partnerom!!! asi to musi pisat polopatisticky...a nesud ked ma neznas,oki?
a vidis tam som sa pomylila..ze sex az po svadbe je blbost..
pridaj ikonka vlastny nazor a nekomentuj moj :-)

ikona

Shakti hlavne ked tu minule jedna baba pisala ze ma virtualny vztah a popritom 7 rocny vztah s partnerom ktoreho miluje, si ju isla skoro ty ukrizovat ze ako si trufne povedat ze miluje, ze ked naozaj miluje na ineho ani nepomysli. Zamotavas sa sama v sebe

SHAKTI

moj osobny nazor,neukrizujte ma,ale rozhodne nie..to pokusenie tam je vzdy...osobne si myslim,ze sex po svadbe je blbost,aj ked sex neni najdolezitejsi vo vztahu ale u mna ma hned druhe miesto,z jedneho jedineho dovodu-partneri si musia vyhovovat vo vsetkom aby spolu dokazali prekonat zivotne problemi a podrzat sa.
moj nazor,vas moze byt iny..neberiem.