NEÚSPECH V SEXE

Príspevok v téme: NEÚSPECH V SEXE
sader

Som 22r chalan, pomaly budem mať 23!! Som nemal ešte zatial sex, ale teraz som mal 4 mesačný vzťah s priatelkou, mali sme tam 3 pokusy o sex!!!! Ale nedostavila sa mi erekcia, proste som bol asi stresovaný, mal som strach zo zlyhania, ostych a všetko dokopy, kedže to malo byť teraz 1x !!!! Priatelku to ale prestalo už baviť a rozišla sa somnou kvôli tomuto!!!Aj ked som navštívil sexuológa, predpísal mi nejaký výživový doplnok, nepomohlo to, priatelka sa na mna vykašlala!!! Dosť ma to štve teraz, stratil som ju, a aj možnosť prvého sexu vlastne!!! lúbil som ju!!Je to až na porazenie!!!Rozmýšlam, že si zájdem do bordelu alebo tak, kedže to že som panic ma dosť kvári, ale zas na druhú stranu by som to chcel s babou, kt. lúbim a bolo by to z lásky, ne s nejakou xxx !!! Tak neviem čo mám robiť!!?? Neporadíte mi niekto, ak ste zažili niečo podobné!!?? stalo sa vám toto??Jak ste sa s tým vysporiadali?please píšte mi odpovede!! Díky moc!!

apolon

Ja by som Ti radil este pockat. Ja som prisiel o panictvo ovela neskor nez mas teraz Ty a trochu lutujem, ze to nebolo s dievcatom, ktore by som mal rad. Chcel som to mat za sebou, chcel som vediet ake to je. Dozvedel som sa to a bol som spokojny. Ale bolo by to krajsie s niekym, koho by som mal skutocne velmi rad. Vtedy som nikoho nemal vo vyhlade, tak som sa chopil sance, ked prisla. Nebudem Ti klamat, sex je strasne moc prima a je to uplne ine, ako ked masturbujes. Potom som bol strasne nahnevany na rodicov a na babku, ze mi stale vraveli, ze mam cas, namiesto toho, aby mi povedali, bez si najst nejaku kocku, ved sex je taky skvely. Je to uplne iny zazitok a urcite sa Ti bude pacit. Nepoznam chalana, ktoremu by sa prvy sex nepacil, baby to maju tazsie, ich to moze boliet, ale o muzoch som take nieco este nepocul.

Radim Ti este pockat, ale nie prilis dlho, skusaj si najst nejake pekne, mile dievca, to bude zazitok, ked to zazijes na vlastnej kozi. Casu mas dost, ale nepremrhaj ho zbytocne. Mozno by Ti niekoho pomohli dohodit aj kamarati, ked si sam nevies pomoct, od toho tu su. Mozno o niekom vedia, ale ked nedas o sebe vediet, nik Ti nepomoze. Vela stastia.

lulaby

mala som 18 a hanbila som sa za to ze som rste panna (teraz to uz nechapem, ale vtedy som mala z toho moru), a tak som to riesila na jednom zure s uplne skoro neznamym a bolo. Potom som mala jednu velku lasku a to ze som nebola panna s nim, ma vobec netrapilo, bolo som celkom rada, ze to mam za sebou. kazdy sme iny, to bol len moj nazor. Teraz mam o dobrych xx viac a ked sa nato spatne divam, v tom case v mojej "situacii" ako som to vnimala, vobec nelutujem. To je zivot a hotovo.

sader

lulaby, tak niečo na tom bude, aspon raz to vyskúšať, ale je to také všelijaké, že stratiť panictvo s xxx, ale zas čakať neviem dokedy na tú "pravú" ? Mňa proste totálne naštvalo toto s poslednou partnerkou!!! bolo to na porazenie, aj ked už to trocha prešlo!! :))

bodka

sader nic si z toho nerob, vse ma svoj cas radsej pockaj na tu pravu, ktora bude trpezlivejsia ako ist do bordelu len preto..

lulaby

teda som baba, aby bolo vsetkym jasne.
Tak keby som bola chlapom, tak rozhodne idem do bordelu, nejakeho "slusneho", {radsej si priplatit}Tam su baby, proficky, stretli sa uz s kadekym a ked to tam nevide, no daj boze, zostane to v bordeli.a ak ano, po prvom uspesnom tom onom, bude s teba iny clovek.
takto sa budes iba stresovat, hanbit, rozmyslat nad tym...a pod.
Co vy na to chlapi? uprimne? som zvedava co vy na to, ci mi nadate alebo co.

Soraja

gomi, to maznanie nebolo myslene uplne doslovne ako petting a pod. ja som to ymslela, tak, jemne dotyky, pekne slova, nech sa chlapec uvolni, treba hlavne dobru atmosferu a nesmie mysliet na to, ze moze zlyhat. Hlavne treba mat pri sebe niekoho, koho skutocne miluje, potom to urcite bude jednoduchsie a nie ked ho dotycna koli tomu necha. A z druhej strany mozno nezlyhal on,a le ona- mozno ho dost nevzrusovala a preto sa jeho tatos nemal do boja:-)

gomez1

Soruška, v jeho prípade to dlhé maznanie nie je dobrá rada:))))))))) aby šabličku neodhodil ešte pred bitkou:))))))))

Soraja

no ja yb som sa na tvojom mieste na nu vykaslala a urote nic s nou neskusala. Nelubila ta naozaj, ked ta nechala pre takuto vec. Nikto uceny z neba nespadol. A neber prve milovanie zase tak tragicky, ved to nie je nic co musis, je to nieco co chces a je to nieco nadherne, nemysli an to, ze zlyhas, treba sa poriadne dlho maznat, sepkat si sladucke slova a ani nebudes vediet, ako sa to stane. Do bordelu rozhodne nechod, nie je hamba, ze si este panic. Pockaj si na tu pravu, kotru budes lubit a ona bude lubit teba. Uvidis, vsetko bude dobre.

apolon

Je mi to cudne, ja som bol prvy krat tak vzruseny, ze mi stal uz hodnu chvilku este nez sme zacali. Asi sa strasne moc bojis zlyhania. Ale odporucam kondom, pokial nebudete mat inu antikoncepciu, ja som sa prvy krat spravil za asi 20 sekund. Ak Ti na Tvojej priatelke este stale zalezi, skus to este s nou, nech Ti da este sancu, ale nesmies pochybovat o sebe. Aj Ty sa asi spravis hned, nemaj iluzie o tom, kolko vydrzis, ale neboj, chut na repete budes mat a priatelka z tej noci tiez neodide naprazdno. :)