NEÚSPECH V SEXE

Príspevok v téme: NEÚSPECH V SEXE
sader

Som 22r chalan, pomaly budem mať 23!! Som nemal ešte zatial sex, ale teraz som mal 4 mesačný vzťah s priatelkou, mali sme tam 3 pokusy o sex!!!! Ale nedostavila sa mi erekcia, proste som bol asi stresovaný, mal som strach zo zlyhania, ostych a všetko dokopy, kedže to malo byť teraz 1x !!!! Priatelku to ale prestalo už baviť a rozišla sa somnou kvôli tomuto!!!Aj ked som navštívil sexuológa, predpísal mi nejaký výživový doplnok, nepomohlo to, priatelka sa na mna vykašlala!!! Dosť ma to štve teraz, stratil som ju, a aj možnosť prvého sexu vlastne!!! lúbil som ju!!Je to až na porazenie!!!Rozmýšlam, že si zájdem do bordelu alebo tak, kedže to že som panic ma dosť kvári, ale zas na druhú stranu by som to chcel s babou, kt. lúbim a bolo by to z lásky, ne s nejakou xxx !!! Tak neviem čo mám robiť!!?? Neporadíte mi niekto, ak ste zažili niečo podobné!!?? stalo sa vám toto??Jak ste sa s tým vysporiadali?please píšte mi odpovede!! Díky moc!!

ninika

bud rad ze od teba odisla...tvoje telo vedelo preco ti "nepovoli " erekciu..kvoli nej..tvoje telo caka na tu pravu...a neboj ani pri xxx by sa ti nepostavil..lebo caka na NU :) neboj ..kto caka ten sa docka..a mas este iba 22..moj priatel tiez dlho cakal...:) takze ziaden strach...a ked budes mat holku bude iba rada ze je tvoja prva..:)