Psoriaza vo vlasoch

Súvisiaci obsah

watermelon

ja som mala tiez psoriazu vo vlasoch a vyliecila som sa zhruba po mesiaci a pol na surovej rastlinnej strave (ovocie, zelenina). KEd som ale presla spat na varenu stravu vratilo sa to. Teraz som na zas na surovej strave (niekedy len 60%, 80%) a odislo to. Strava je kluc, pretoze je to problem vnutra tela, zbytocne budes davat kremiky a samponiky, tie neliecia len maskuju. Kozne choroby su prejavom toho, ze toxiny uz nevedia byt telom vylucene normalnymi cestami (oblicky)tak ich telo vylucuje kozou.

tomas15

skus sampon Clobex - ten ale musis pouzivat kazdy den pocas 30 dni a dvkrat denne si vtieraj na postihnute miesta Locoid Lotion toje taka vodicka alebo je aj take mlieko, ja to pouzivam, sice sa toho nezbavis na trvalo aspon zatial som sa toho ja nezbavil ale eliminuje sa to takmer na minimum

- mira

Brka, ak sa cgceš skutočne zbaviť problému, skús si uvedomiť, že sa ti vylučuje len to, čo máš v sebe v nadbytku a telo sa toho zbavuje. Počúvaj, čo ti telo hovorí. Psoriatické šupinky a zhrubnuté útvary sa tvoria pri nadmernom príjme tuku. Je to tu živočíšneho pôvodu z mlieka a mliečnych výrobkov, zvierací tuk, rastlinný tuk stuťený priemyselnou úpravou alebo olej. Tuk je takmer v každom polotovare, konzerve, sladkosti - čokoládach, keksoch, dokonca v pekárenských výrobkoch.
Ak sa chceš vylioečiť budeš musieť radikálne zmeniť stravovanie, Na čas, asi 1 mesiac tuk úplne vylúčiť a jesť len obilné kaše, cestoviny bez tuku, zeleninu bez tuku a trochu strukovín. po tomto prechode si budeš môcť dopriať trochu semienok. Budeš sa cítiť výborne pretože tuk bráni v cirkulácii energie, takže pocítič príliv životodárnej energie.

stres

asi je teraz vhodné obdobie na psoriázu. Mne sa tiež tvoria ložiská na hlave ale všimol som si, že je to len na jeseň a ak prežívam nejaký stres. Skús sa aj ty trošku pozorovať, čo ti to spôsobuje a potom takéto spúšťače skús čo najviac eliminovať.Ja som svoje životné tempo spomalil a na ložiská ktoré som mal v hlave som si v lekárni kúpil šampón a krém PSORISTOP. Doporučili mi ho lebo je bez chemických látok - ktoré sú bežne v kozmetike a nedráždi pokožku, nevyvoláva alergie a je to prírodný produkt, čo mi je sympatické.Používam ho asi mesiac a lupinky sa mi už netvoria a zapálené ložiská už skoro nemám.

nyk

Mária Trebenová píše vo svojej knihe Zdravie z Božej lekárne, že prírodnou cestou vyliečila mnohých ľudí trpiacich na psoriázu.
www.zdravie.efekt.sk

jo

Bol som v Humennom v GARRA Spa - relax.centre na kúpeľ s rybkami a som spokojný.
Prajem všetkým takú spokojnosť ako mám JA.

karioll

psoriaticka dermatitida sa vyliecit neda,daju sa to roznej miery eliminovat priznaky ale to je vsetko
v zasade ide o to,ze nove kozne bunky sa tvoria 7x rychlejsie ako u zdravej populacie-kto tvrdi ze ta vylieci,chce na tebe iba zarobit