Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sťažené dýchanie - nie chochp

Príspevok v téme: sťažené dýchanie - nie chochp
prasa

zdravím.
mám taký problém, že mám nutkanie sa nadýchnuť zhlboka. proste ako keby obyčajné dýchanie nestačilo. mne sa zdá že to bude niečo so žalúdkom a bránicou, lebo mám pocit ako keby som musel prekonať nejaký blok

kamarát mal to isté, ale trvalo to u neho asi týždeň. ja to mám už asi rok a pol

u lekárov som samozrejme bol, ale oni mi nevedia pomôcť...

plúcne ochorenie to nebude, lebo som mal spyrometriu a všetko bolo v poriadku (dokonca lepšie ako priemer) a navyše vôbec nefajčím

tak mi poradťe prosím ak s tým niekto máte skúsenosti, lebo ja som už zúfalý

evve

Od chrbtice? No moze byt, je aj silny fajciar, ale najhorsie je natom to, ze doktori vam povedia, ze je to v pohode, na koho by sme sa mali obratit?

evve

Zdravim vsetkych, moj manzel ma uz asi tyzden problem sa nadychovat, prejavuje sa to asi tak , ze sa musi staaaale z hlboka nadychovat,aj niekolkokrat denne,nema bolesti na hrudniku ani sa na nic extra nestazuje,mozete mi poradit?

stanooooo

ja to mam tiez.Vzdy po roku sa to opakuje.Doktor mipovedal ze je to od chrbtice.dal lieky a preslo to.problem mam teraz ze som v uk

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sťažené dýchanie - nie chochp - Fórum - ZDRAVIE.sk