Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alkoholizmus

philips

Okilov, ak neprestaneš, tak o prácu a syna prídeš aj tak. Choď na to liečenie, syn bude radšej, keď bude mať otca bojovníka ako otca, ktorý ani nevie, ako sa volá a kde je...

no2

Ak má človek potrebu ožierať sa denno denne do nemoty, tak by mal abstinovať. To je jediné riešenie v takých prípadoch.

Okilov

Ja osobne mam problem s pitim ale neviem ako to riesit. Na liecenie ist nemozem lebo pridem o pracu a o syna. Snazim sa abstinovat ale neuspesne bodlo by mi nieco co ma odradi

Mijko

Ja som akurat dosiel s protialkoholickeho 6-tyzdnoveho liecenia a som velmi rad, ze som tam bol. Zacinam zit uplne odznova a s vedomim, ze si v zivote k chlastu ani necuchnem. Jedno je iste..pokial to sam nebude chciet, tak to zmysel nema. Aj u nas boli na oddeleni ludia co tam dosli a po par dnoch zdupkali domov. Pokial clovek fakt nepadne na dno tak si tazko uvedomi preco je dobre abstinovat. Som chory do konca zivota ale mam chut zit sam pre seba a pripraveny riesit problemi..nie ako doteraz ich obchadzat chlastom!!!

abstinent

Ak chces manzelovi pomoct zober ho najskor do klubu anonimnych alkoholikov a nie do lekarne.Tam jeho abstinenciu nekupis!Abstinovat musi chciet sam!Ver mi mam s tym skusenosti.

lu

Nuž, alkoholizmus síce je choroba a diagnóza, ale neverím, že sa niekto spýta, či sa dá na to kúpiť v lekárni liek... to snáď nie. Jediným liekom je abstinencia, presne tak. Jediným liekom je liečba, celoživotná. A ak niekto veľa pije, ešte to nemusí byť alkoholizmus, ten musí mať presné príznaky. Ak ťa jeho pitie obťažuje, porozprávaj sa s ním a tlač ho k lekárovi

ele

lilith... a to sa da kupit bez receptu... mudra.. Toto o com hovoris sa podava uz pocas samotneho liecenia ked pacient-alkoholik ma priepustku, aby sa nenapil alkoholu, inak mu pride zle. Alexa jediny liek na alkoholizmus je abstinencia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alkoholizmus - Fórum - ZDRAVIE.sk