Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bradavky

Príspevok v téme: Bradavky
sisa17

Mám trochu problém z bradavkami.Mám ich príliš citlivé a pri najmennšom dotyku či pohybe odevu o ne ich mám hneď stvrdnuté.A najhoršie je že pri tom samozrejme cítim vzrušenie až až...Čiže ísť niekde bez podprsenky môžem zabudnúť lebo hneď každý chalan čumí.Trvá to asi trištvrte roka-predtým to bolo OK,tvrdli väčšinou len pri vzrušení ako asi každej.Snáď som predtým nemala také citlivé ani dvorce a teraz aj tie.Má alebo mal niekto podobný problém?

anonyminta

čo znamená ak z bradavky sa mi zda je taka tekutinka? a na nej su cca 1mm drobunke vyrazky? PS: mám iba 14 rokov

lulinka

Tak ja som tmavovlaska, ale vobec nemam tvrde dvorce a ani tmave... tiez su makke a ruzove, tak to podla mna s farbou vlasov velmi nesuvisi...

danuska123

a taka otazka ked je tu rec o bradavkach a dvorcoch ... chalani pacia sa vam vacsie dvorce ???napr ak je baba ciernovlaskaa su nie ruzove ale hnede , svetlo hnede .... a prsia su napr dvojky a velke dvorce...zaujimalo by ma to.lebo vacsina baba ma mindraky z toho ze maju velke DVORCE !!!

sisa17

Ste ma trochu nepochopili, nie je problém, že sú tvrdé vtedy keď majú byť-vtedy je to supéér,mám vtedy citlivé aj celé prsia, dvorce aj bradavky a fakt sa dokážem dostať na "vrchol":-) už aj len keď sa sama alebo priateľ dotýka len pŕs bez dotykov dole!!To je úplne v pohode ale problém je keď sa nechcem alebo nemala by som sa vzrušiť,čo ja viem v meste,škole a podobne a stane sa to.Po prvé ich hneď vidno,po druhé to vzrušenie keď sa mi trú o oblečenie sa stupňuje(niekedy až do konca...ak chápete)odvracia pozornosť od iného(veď si to predstavte v škole a pod.)a nakoniec ma aj dosť bolia keď stoja a trú sa dlhšie.Predtým až také citlivé neboli-možno to je dospievaním,možno to prejde,možno nie.To by som rada vedela.

ebbi 47

breee ranko, aj ja som sa akurat pri takych prsickach zobudil, krasne makke ruzovucke, tiez ich mozem viac ako tie tvrde a tmave,tie maju sice pevnejsi tvar a tak,ale ja milujem radsej take makksie ruzove,milujem tiez pozorovat ako vystupuju vtiahnute bradavky mojej cicusky,tie tmave su furt vonku,nie su uz take zaujimave a ani citlive,take ma nevzrusuju.

enor

mnaaam, makke ruzove s velkymi dvorcekmi,kusocek vtiahnute,vystupujuce akurat pri vzruseni je to najkrajsie a najchutnejsie.

enja90

hej chalani mate pravdu,aj ja som tmavovlaska a mam ich tmavsie a tvrdsie,baby blondiny ich maju maksie a len take ruzove,a tie moje tmave su tiez take akoby hned tvrde,a tiez necitim nejak extra vzrusenie,baby blondiny to maju lepsie,aj preto ich a ich mekke prsia maju muzi radsej, teraz nechcem tvrdit ze je to u nas tmavsich nejaky problem,ale proste je to tak,s tym uz nic neurobime.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bradavky - Fórum - ZDRAVIE.sk