Bradavky

Príspevok v téme: Bradavky
sisa17

Mám trochu problém z bradavkami.Mám ich príliš citlivé a pri najmennšom dotyku či pohybe odevu o ne ich mám hneď stvrdnuté.A najhoršie je že pri tom samozrejme cítim vzrušenie až až...Čiže ísť niekde bez podprsenky môžem zabudnúť lebo hneď každý chalan čumí.Trvá to asi trištvrte roka-predtým to bolo OK,tvrdli väčšinou len pri vzrušení ako asi každej.Snáď som predtým nemala také citlivé ani dvorce a teraz aj tie.Má alebo mal niekto podobný problém?

booboo

Ja som tmavovláska a že by som mala bradavky nejak tvrde a tmavé sa povedať nedá. Ale mam podobný problem. Ked sa ma niekto čoilen trosku nechtiac dotkne prsa, tak ma to vzrusi, že to cítim až dole.Ked sa s partnerom milujeme, tak mi ich vzdy rad olizuje, ale ak to robi dlhsie ako 15 min. v kuse tak ich mam uz ako keby umŕtvené.Necitim uz to vzrusenie,ale iba to že sa ma este dotyka, jeto normalne?

dari 659

jaj chalani,ja mam opacny problem,ja ich mam krasne ruzove a makkucke a mam priatela, kt.ja neviem, sa aj lubime, ale o prsia nejak,proste o maznanie sa s znimi nejavi zaujem,a mna to tak vzrusuje,vacsinou sa pozabava len tam dole a moje prsicka zostanu nepovsimnute, viem ze budete pisat,ze mu to mam povedat,ale trochu sa hambim,stretol sa s tym uz niekto?

mijko 67

aj ja milujem radsej tie makke,ktore maju skor svetlejsie typy bab,mozno aj preto ma podvedome vzdy viac pritahovali,proste som chlap,a vzdy si predstavim tie nadhejrne maakunke prsicka, proste tiez skor ako tie tvrde tmave, co uz. Najviac lubim tie nadherne veelke ruzove dvorcerky, tie maju tiez vacsinou svetle baby,tmave maju len taky male tvrdy tmavy dvorec,proste to mi pripada take muzske,my muzi mame take,tak preto ja radsej tie maake ruzove.

vdadi-ko

mnaaaam,aj ja milujem makke ruzove prsicka tej mojej,su take makkunke,obcas aj vtiahnte,ale to nevadi,vsak pri vzruseni krasne stvrdnu a postavia sa,mal som uz aj babu s tmavymi a tvrdymi,ale pravdupovediat tieto makkucke mam ovela radsej.

eddko

baby, neriste somariny, bud rada,ze ich mas hlavne zdrave, vsetky milujeme tmave,svetle,vystuple,vtiahnute.....mnaaam, ja konkretne tiez take svele ruzove skor makkucke,mozu byt aj vtiahnute,aspon mozem pozorovat ako pri vzruseni vystupuju.

pepek n.

s tymto mala problem aj moja byvala,jej tiez vadilo,ze ich ma stale zdurene,a bola ako pisu predo mnou preste skor taky az dost tmavy typ, ja mam teraz priatelku blondinu a ta ma skor vtiahnute bradavky, ale musim povedat,ze ma vzrusuju viac ako tie tmave,take makucke a vobec mi nevadi,ze vtiahnute vsak pri vzruseni sa postavia,nemusia byt vylezene vzdy,proste na tej byvalej ma to uz nevzrusovalo,tiez ich mala von vzdy,to uz nebolo pre mna zaujimave,ale take mekucke vidiet ako vstavaju a tvrdnu ....mnaaam

pablo 65

naboj sisa tvrde su fajn,vsak nech ocumuju, sice ja som tiez z tych ktore miluju radsej take makkucke ruzovucke svojej blondavej papulky,tak isto ako v prispevkoch predo mnou, ale niekto má zas rád take tmave a tvrde.

erino 74

sisinka, to nie je problem, chalan ta bude za to milovat,co to prosim ta riesis, vsak je to pekne, i ked sa osobne mam radsej take makucke prsicka od svetlych bab,take ruzovucke.Ale su chalani,kt.maju radi tvrde a tmave,proste chalan kt.ta bude milovat si zamiluje akurat take ake budes mat prave ty,ja mam rad take preto,lebo zatial som mal vzdy len blondinky a svetle typy bab.

evca 211

aj moja kamoska ma s tym "problem", sisa 17 ty si tiez skor taky tmavsi typ? myslim tmave vlasy a tak,lebo kamoska hej,a s tym asi nic neurobite,vy tmavsie typy mate take tmavsie/hnede/ a castejsie tvrdsie bradavky, a zas baby svetle, blond a plave vlasy maju svetlejsie/ruzove/ a makksie a menej tvrde bradavky,aspon tolko maj babsky postreh, neviem,mozno chalani to potvrdia alebo tiez k tomu nieco napisu,maju o tom urcite vacsi prehlad.