Dievcata-bulimicky

Príspevok v téme: Dievcata-bulimicky
monica

Ahojte..Chcela by som si popisat s najekym dievcatom co je bulimicka alebo bola...Nechcem tu na fore:( ALe chcela by som sa nieco poptytat..Bola by nejaka ochotna?Napriklad icq alebo mail..to je jedno...NAjde sa nejaka ? VOpred dakujem..Ak nechcete zverejnovat napriklad icq tak tu je moje:427882886...aj mail tu mam...

SHAKTI

rapidne sa meni aj cela osobnost dodavam k jajuske..
poskodzuju sa aj kosti-proste vsetko lebo jedlom sa prijimaju potrebne ziviny k zivotu..

jaja

takze takto skodi:trvalo poskodi zuby,zastavi sa ti menstruacia,vypadaju vlasy,casom si telo zvykne na zvracanie a hned po jedle ta nan bude napinat,cize sa nebudes moct ani normalne najest,castejsie su prechladnutia,choroby rozne,pretoze telo je vystresovane,mozu ti zacat rast chlpy po celom tele pretoze vznika hormonalna nerovnovaha,depresie-tj budes smutna,nebude ta nic zaujimat okrem chudnutia,prides o kamaratov,izolujes sa od spolocnosti...atd

adrianka

ako vlastne bulimia skodi telu? ake ma nanho zle ucinky? ked mam bulimiu co sa mi moze stat? mozem dostat rakovinu?

adrianka

ano a nasledne sa prejem, a stale dookola! som tucna ja viem aj ked si to nik nemysli ja to tak citim. meriam 173 a vazim 57kg.mam 14 a za chvilu 15. ale ja chcem vazit 52kg! ale ta chut k jedlu....raz ma to zabije! ale to jedlo na mna stale akoby vola, ked sa opcham tak to musi ist von a je to taky zacarovany kruh! tak nikdy neschudnem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!