Som nepobozkana panna a navyse rysava help meeee

Príspevok v téme: Som nepobozkana panna a navyse rysava help meeee
erilka52

cavko..mam 13 a som rysava..este som s nikym nechodila ani nebozkavala..:(( som z toho chora mam komplexy....ze ma nikto nechce pre rysave vlasy....ja chcem uz chalana a bojim sa ze ked raz dojde na to bozkavanie ze to vedet nebudem a ze mi bude trapne povedat ze som sa este nebozkavala.....prosim pomoc..je to az take zle....:(((

elzana

vies co??? ja mam 16..prvy krat som sa bozkavala na konci 14 rokov..v 13 rokoch sa bozkavat, je este skoro, vlastne vtedy ani poriadne nevies co je to laska, prezivas este len detske lasky.a panna??? ty mas 13 sa preboha uvedom!!!ved este sa tes ze si panna...nebyt pannou moze byt hociktora, ale stat sa pannou sa uz potom neda..ja uz panna nie som, a ak by som mala povedat pravdu, mohla som s tym trosku pockat este, nieze by som to lutovala alebo co,, ale...chcem byt panna, no uz sa neda...tak si to vaz...a vaz si samu seba. a co ze mas rysave vlasy??? niektorym chalanom sa to nahodu paci, a ked sa to nepaci tebe a nevies sa s tym jednoducho zmierit, tak si kup farbu na vlasy.A preco chces chalana? v 13? titeto vztahy trvaju prinajlepsom tyzden, a tam sa neda hovorit ani o laske...skor o kamaratsve.tak uzivaj si este to pekne detsvo, lebo uz ti pomaly konci...papa

slniecko33

Draha erilka52 myslím že na chalanov máš ešte času až - až. V tvojom veku som ešte neuvažovala ani nad pojemom panna. Neboj sa bozkavanie pride samo.Ja som sa v 15 prvý krát bozkávala a teraz mám skoro 18 a 6mesačný vzťah velmi krásny a ete som s chalanom nespala. Je to velmi intimna zaležitosť a netreba sa do nej hrnuť...tak pekný dník prajem.

didi

ty si hlavne trubka, ja som v trinastich cesla ponika neriesila ci som panna a nebozkavala sa :D co je na tom trapne sak kazdy sa to musi naucit, zatial len radsej ces ponika..a btw mojim kamosom sa hroozne pacia rysave vlasy :)

DebilnyDebil

panebozeee.ja nemozem vazne...13 rokov? ved vtedy som sa hral s kamaratkami schovavacku, nahanacku, preskakoval som s nimi gumu a s kamosmi sme sa ,,bili,, (kopirovali sme fight videohry)na trave pod oknami:D neviem, ci sa mam smiat alebo plakat, ked sem napise 13-rocne dieta, ze zufalo chce partnera, alebo v inom prispevku 14-rocny, ze ako je to s pettingom, pretoze si nabalil spoluziacku...

linda999

naozaj mas cas!!! neboj, nic nezmeskas.. co sa tyka bozkavania, chalani v tvojom veku su krpci a pubertiaci a to, ze si panna, no starsieho by zavreli kvoli tomu keby mal s tebou nieco :)to ze si rysava, ber ako svoju prednost, ved vas je malo.. uvidis, ako po tebe budu letiet, ked budes starsia a pekne sa nahodis.. a vyzor nie je vsetko...je to aj o vyzarovani a ako budes brat ty samu seba tak ta budu brat ostatni...vlastna skusenost!!!

Gerda7

este nieco.precitaj si temu MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...dufam ze ta to aspon troxa inspiruje k tomu aby si pripadny sex odlozila o niekolko rokov ked budes rozumnejsia..a ze sa nevies bozkavat a prvy bozk zazijes napr. v 20 tak na tom ziadna hamba nie je..MAS CAS

Gerda7

mojko krasne si uvedomujes kolko mas rokov??preboha sak si decko este..vsetko pride az na to bude spravny cas...prvy bozk aj milovanie s tym pravym..ze si rysava no a co??...decka v tvojom veku si presne nad takym vecami lamu hlavu...buberta..porozpravaj sa o vsetkom s mammkou a nexod sem na take forum...