koniec dietam-schudnite

Príspevok v téme: koniec dietam-schudnite
sssssaaasanka

17 rokov som drzala vselijake diety a stale sa mi kila vratili jojo efektom.az som sa na to uplne vykaslala a zacala som pit zeleny caj, citronovu stavu a jablcny ocot.pridavala som si to do jedla alebo iba tak s vodou.to mi potlacilo chut na nezdrave,mastne jedla az tak ze som sama presla na zdravu vyzivu a schudla som 12 kil!!!!! a to som v podstate sa nestresovala ziadnou dietou.posledne jedlo som mala o siestej a dokonca som si dopriala aj sladke.len tu je to v tom ze ak pri diete to porusis zacnes stresovat a dieta je v kely lebo ju vzdas.nedrz diety ale troska sa zamysli ake mastne a slade blbosti do seba pchas..ziadne take ze dam si kusok,tak ta chut neprejde a zies toho nakoniec kopu...ja som sa s prejedania pr svojej vyske len 156cm dostala na vahu 50kg pricom som aj sportovala a vytvarovala si postavu.je to o tvojej zivotosprave a nie o diete.organizmus potrebuje ziviny stale a nie len pocaj diety.NEDRZ DIETY-SCHUDNI!

vikina22

saska, a mozes mi povedat aky si mala/ respektive mas jedalny listok? len aby som mala predstavu.. a ako s tym octom a citronom.. dakujem