CHCEM mu KUPIT rozkosne BOXERKY =))..(:help me:)

loly

ashly
co siiii :D..nio konecne niekto znaamy sa ukaazal :D:D..celkom v pohode moja,ja zajtra idem konecne kupit tie boxerecky :D..no ROCIK preds :D..aka soom?? :P...joj jak sa teisiiim holkyy :)))a vankusik,to cem aj ja :-P

ashly

loly:
aooooooooooooooooooooooooooooj mojaaaaaaaaa :) no ashly sa vratila:D som tudooost dlho nebola ty koksoo :)...juuj vyročiee a kolko?..
no moj bude mat teraz meninky a neivem čo stým..ale som mu chcela kupiť plyšový vankušik bo ete nemá odo mna a ružičku alebo čokoládku čo ty na to?...alebo ta nič iné nenapadáá?a jak sa mi mas?

januška

hehe...no to bude problem...my nebyvame spolu a este k tomu ja som z Ba a on z Ruzomberku...ale poviem mu nech to cvakne a budeme mat :)

loly

januška
no tak to sprav,ked sa bude sprchovat,alebo pripravovat jest,alebo take nieco :D..ceem vidiet,ze ako to dopadlooo :)))..velmi som zuvedava :)..joj a tesiim s tebou velmi,ze sa mu pacilo :P

januška

No ahojte babeny :) priatel sa moc tesil :) nakoniec som kupila cervene srdiecko,dost velke a nakreslila som to fixkou na textil...to savo bolo predsalen riskantne si ho najprv na dakom tricku odskusam :) ale odporucam,moc sa mu lubilo a uz spinka len na mojom srdiecku :)odfotit som ale nestihla lebo by ma odhalil :D