CHCEM mu KUPIT rozkosne BOXERKY =))..(:help me:)

loly

januška
fuu savom??..coj a viem,radsej nakresli,lebo so savom ti to nemusi vyjst pekne ://..a mozno hej :))..no nic,som zvedava strasnee :)))..vela stastia pri tom inak :)

januška

hihi...sak jasne ze napisem,mozem vankus aj odfotit a poslat va :) potom.ale teraz mi kamaratka vravela aj o tom ze savom sa daju spravit pekne obrazky cez lepiacu foliu tak mozno to tak spravim ale najpr vyskusam na necisto :) ale rozhodne dam vedet :)

loly

januška:
potom nam ale urcite daj vediet,ze ako to dopadlo :))..aa ak sa mu bude pacit,tak kupim vankusik,aa dam tiii nasu fotku,a mozes nas kreslit ;D...lebo ja som v tom take drievko :)

januška

:) no kedysi som chodila na vytvarnu tak asi nejake tie textilne fixky oprasim :D toto ma napadlo ked som uvidela vankuse s takymi velmi jednoduchymi postavickam,ze aj dieta by ich vedelo nakreslit,zvlastne,boli jednoduche a pritom to posobilo mooc pekne.tak asi skusim nieco taketo :)len este nejaky dobry vankusik zohnat...

januška

babulky myslite ze je dobry napad keby som priatelovi kupila na meniny vankusik a nieco pekne na neho nakreslila?...tak ma napadlo ze mozno...on chce aby sme sa uz moc velmi zobrali,tak som rozmyslala ze mu tam nakreslim mna ,jeho,medzi nas srdiecko a poviem mu ze ako budu babatka pribudat vzdy ich tam dokreslime.co myslite ?

loly

ashly
tak som sa rozhodlaa aj so sesterkou,ze im kupime flaskuuu...:D..to bol jej napad hej??:D...taze tak no --- lebo sa nam nece vymyslat :D..ale sme celi daco dzive :/..no nic neva..mas sa? :P

ashly

loly:
jaaaaaaaaaj moja:D:D hheh ta daj nam kusa prazdninky nech si to oddychneme od tych napadovD::Dhehe...
ja niekedy ma napadne dačo super ale vtedy ked treba ta neviemD:

loly

ashly
jeziiiiiiiiis,ta to som radaa :))..asi preberiem too na meninyy :D...lebo ted to nestiham,aj keby neviem,ako veeelmi by som cela :/..tak vymyslame dalssieee nee?? :P..inak holkyyy dalsia rada..stvrtok piatok-kamarati maju meninkyy..potrebuujem DARCEKY :D:D ale daco uleteneeeeeeeee :P..nemaate nic toto ha, ??:P...