CHCEM mu KUPIT rozkosne BOXERKY =))..(:help me:)

ashly

loly:
noo mojko som si ta uz pridala:)..tak staci odpisat:D..hmm
nooo tak dopadlo to doooobje nakoniec som to nejako zamaskovala:P..a vsetko som to spravila:)...a sa potesill veeelmi najprv s takym pohladom cekoval a potom druhy krat jak pozeral tak uplne zlatučký že bol strašne prekvapený a že jak ma to napadlo:) a že super toje:))))) tak som rada že sa mu to páčilo:D:D a terza treba vymyšlať darček na vianoce:D:D ale už mám ako takú perspektivu:D ale nápad další by sa zišieL::D dačo vymyslíme aj s frely:D

ashly

loly:
sak som ho uz pisala tu frely..tak si cekni a si ma pridaj :)...
no akoze dneska takeee nervy si nevies predstavit..som robila ten album a do tohos om ete pisala take blbostinky..no a ked som dala na to totu foliu tak sa mi to cele rozmazalo akktiny:(..no nervyyyyyyy 1500 ..aletak dufam ze sa to jemu bude pacit a pochopi kolko som stym spravila ... sak od 2hej som to robila do takej 5tej :D..salenota:D a ete 4fotky musim dat:)

frely

Ahoj,prepac,nedostala som sa k pc..potom boli problemy s netom.Tak az teraz konecne...som z KE...das cislo?posli na mail ;) aj Ashly,ak ta mozem poprosit,ohladom tych darcekov by som sa chcela porozpravat :))

ashly

loly:
no aoj moja:)..prepac ze az teraz pisem ale som sa nedostala ku pc..bo som bola zaneprazdnena bo sa ucim jak pipik..a sister si tu daco robi..noo takze dneska som bola po fotky:)no vyzerajú k svetu:) len mi na jednej odrezali polku hlavy:D:Dhehe. ale pohoda..a zajtra idem robit ten albumik tak som zvedava jak dopadne ;)... tak potom napisem jak som to zvladla:)..a ty co si uz nieco vydumala alebo naslla pre tvojho?