CHCEM mu KUPIT rozkosne BOXERKY =))..(:help me:)

loly

ashly
neviem,necitila osm sa na skolu dnes ;))..juuj tak to ti blahozelam,vaazne som uz zvedava,ze ako to dopadne,potom piiissss,ci sa mu to pacilo :))

ashly

loly:
noo tak teraz som sa vratila s mesta som bola dat spravit tie fotky:)...
aaaaa maju byt v pjatok hotove..
no a moj ide na sustredko zajtra:(..takze na svoje narodeninky bude prec:( fnuk...a sa ma vratit v nedelu,a chcem ist za nim tam tak uvidime jak to dopadne:)vies:)..
ta co ti bolo?

loly

ashly
vazne??uz vo stvrtok?? :O..tak to by si sa uz vaazne mala poponahlat :))..tak sa lieecte,ja osm dnes tiez ostala doma,lebo nejak divne mi booloo ://..tak som zvedava,ze ako to dopadne s tym albom :))

ashly

loly:
heh no asi tak ze ma boli brucho jak sa len da:(.fnuk...
a ete ku tomu som chora a aj moja sister:/.. tak som vypisana na cely tyzden a ete som stale nedala tlacit tie fotoze:(..a uz ma vo stvrtok narodky:(.fnukyk..
tak nist take..
heeeej si bola na maratone?.a co jak bolo?

loly

ashly
tak to ti nezavidim dievcatko ://..jaa som bola dnes od rana na maratonee,taka som znicena,aa tiez ma caka zopar kniziek..aa zas MOj milacik sa na mna dnesss nejak vykaslal :))..cim ito bude,:O:.. :))

ashly

loly:
heh tak to by si musel teda zasluuuuzit:P.hehe
noooo ja som teraz dopratala bo sa uz maju vratit fotrovci a moj milacik uz zase trci v robotke:(...a som dostala rano kramy ta tak ma boli bjusko a krize a je mi zle:/... a ete ma caaka dneska kooopa ucenia:(fnukes:(

loly

ashly
taaa to zu heej,vaam je dobre .))..jaa nic takee,som dosla teraz domkov,som bola u tety a strykaa =)).aa tak to vidim,ze uz ostanem len domka .))..
noo my sme spolu tak medzi 10-11 mesiacov..nie vela :))..aaa chcem ich mu dat lenn tak,,pre radost :))