CHCEM mu KUPIT rozkosne BOXERKY =))..(:help me:)

ashly

loly:
noooo tak šak každý je nejaký:)..a to jak dlho ste už spolu?.a to pri jakej príležitosti mu ich ceš dať?.. čo robkam?..tak teraz varim so sister lebo fotrovci šli na výkend do Tatier:P.a ranko odišiel odo mna moj milacik do robotky a idem si porobit vecicky svoje bo vela mam toho aj ucenia aj tak :)..a ty?:)

loly

frely
no este nijakkk,este len pojdem popozerat nejake,lebo musim peniazky nazbierat :)...aa akosi momentalne nemam chut mu kupovat darcekyyyy,,lebo velmi dobre nalady mi nerobii :))..taze si bude musiet pockat ;))

loly

ashly
jaaj ta to uz heej :D...takk ja mam tiez celkom rada take obrazkovanie sa,len on to neznasa :Dno nic,musim pospekulovat daco :P co inak robis?? :P

ashly

frely:
nooo tak to tiež máš dobrý nápad že na mikulaaaška:P...
ale aj tak originál mikuláš je ked dostaneš plllllllllllllno sladkostííí =)..
no a s týminápadmi tak je to pravda že štastie že niekto má na to hlavu:P..mna také nenapadne..len občas:D

ashly

loly:
noooo moja dobre ti to kleplo v hlave:P..hehe zlatučkéééé to bude strašne velmiiii :)... hehe aspon ked pozre na seba a na teba tak sa pobavíí jaký ste boli sraľoviaaa:).hehe...tak s fotkami nieje problém :D ja ich mam asi 1000:)
takže tooo:P...vieš my sme také modelky čo sa stále dakde fotia:D:D he samolubi človiečikovia ;)

loly

frely:
no a niee??..ved to je uplne superrr =D..ak ma zmysel..pre taketo veci :P...vidiiiiiiiiis,to uz by sa patrilo ist nejake pohladat :P

frely

Ahojte:),no vidim ze sa to tu trosku zaplnuje napadmi...Ashly ten album s fotkami je super napad...aj by som dala nieco take,ale nemam dost foto:(...tak sa aspon posnazim do Vianoc chodit s fotakom v kabelke :D...a nema sestra este nejake napadiky??joooj zisli by sa...

loly

ashly
s prstenom a retiazkou,to som tiez chcelaa,ale tak mojjj take nenosi :))..aa vies naco som vcera prisla??:P
somm sa ucila a pozerala tak na jednu jeho fotku,mi dal,ete ked bol taky..neviem,mozno 10 rocny,aaa chcem,zee mu kupit ram na fotky..taky trolinku vacsi ako su tie klasickeee,aaa si z vykresu vystrihnem tolko,aky velky bude ramm,poprilepujem na to farebny papier a take somarniyyy a uz som aj vybrala fotkyyy,kde som bola malinka (uplne od najmensia do mozno 7 rockov?? )aaaa tam ich tiez prilepim,tak aby s aprekryvali :))..aaa mu to dam do toho ramceka :))..ale to mu ces datt len tak viess...ze len tak :P dooobreee,ci blbe? ://