CHCEM mu KUPIT rozkosne BOXERKY =))..(:help me:)

ashly

loly:
tuuuu somm ojaaaa:P..hehe neboj sa :)
nooo tak ja som sa rozhodla ze mu idem toto s fotkami lebo nic ine ma nenapada..ale zase neviem co na vianoce:(fnuuukyyyk:(... hm a co tak keby si mu kupil anejaku retiazku alebo prsten a tam vygrafirovat ze MIlujem Taa?:P

loly

no heej,len v ies ja mam len zopar fotiekk..vacsinu ich ma on :))..aaa viess,budem od neho pytat??to nebude napadne?? :))

ashly

loly:
no viiiidiiiiis to?...jjj sak toto ze cash neni:(smola..ale nejako sa to musi zriesit:P..
hm sak fotoze das na cd a pojdes do hocijakeho papiernictva co tam tlacia aj na fotopapier a das vytlacit vase fotky

loly

ashly:
tak to ma sestra fantaziu :))..jej povedz,ze ja si tiez prosim radu ;))..noo musim zohnatt cachhh,aaa by som zriesila aj ja nieco podobne :))..strasne to je zlatee :))..len pockajj..aj fotky musim zohnat nejake ;)))....noo mam kamarata,tiez sa v takychto veciach vyzna,ho poprosim :))

ashly

loly:
nooo tak to mi robi jeden kamarat na pc...to musis mat nejaky debilny program:D nejaky neviem:D.. ja to sama neviem spravit:(..ale vyzera to dosť šupovo...ale posledný nápad mi dala moja sister čo si myslím že je uplneee uplnee šupový :)aby som mu kupila normálne Veľký hrubý album klasický a tam mu vytlačila naše fotky asi 50iat:) a chapeš bude to mať stále po ruke a CD dakde založí a mf vieš:D... a ked dakto príde ku dakomu ta mu ukáže album vieš:D:D a kutomu krásna ružička a nejaká čokoladka fajna:DD::D len muísm to už teraz riešiť bo kým dám spraviť fotoze a kým zriešim album ta roky rokuuuce:D:D..akože mne sa to straaašne páčil ten nápad..neivem jak tebe:)

loly

aa vidis,toj e dzivy dost napadd,to kde vies dat take CD spravit??...to je dooooostttt dzivee ´=))..to kolko by tak asi mohlho staat ha??neviess??..juj ta myslime heet,10 dni nieje vela.))

ashly

no heej ale mne to treba bo o 10 dni ma narodky:(...fnuuuuuuuuuk,cííííí no vieš čo v akcii bol a 800Sk... ale o to ide že teraz dpc ani cash nemam:(..že joj:(.. ta neviem fakt.... ete som chcela mu dať spraviť vieš CD s našimi fotkami jak taký clip vieš:).. ale fakt už mi treba ísť pozerať a všetko :(

loly

frely
fuhaaaa..takk to bolllo na jeden velky vykres...aaa ked som dala zaramovat..takk este tak 5 cm..neviem,ci si vies predstavit :/