CHCEM mu KUPIT rozkosne BOXERKY =))..(:help me:)

loly

ashly
ta mi daco hovor,sa porad s nimi :D..
som sa s nou minule rozpravala,a ona,ze mu kupi svetrik :D..ja pozeram na nu,co siiiiiiii,sak take dzive staale ma napadiky a mne povie,ze svetrik :D..no dobre,myslim sii :))
neviem,musime vymysliet dacooo :))
co si inak dala za toho velkeho plysaka?? :)

ashly

loly:
nooo tak moj odo man už dostal asi 1meter a pol velkého plašáka a má ho na skrini lebo sa sním nedá spať:D a ete jeho havo žiarli a furt mu ho dá dole:D.. no a on je na také somarinky ale odomna ma plno taký blbostiniek,ja mu aj kupujem za všedný den aj ked nemá sviatok..a toto som myslela že tie boxerky mu chcem puta a ete dačo:D:D heh radšej viac somariniek ako menej:D...
noo ta sa porad s nimi nech ti daju nejaky napad:)

loly

ashly
no ja som videla,ze brat ich dostal k narodeninaaaam :Pnevien neviem,chcela som mu ich kupit na mikulasa :D..lebo vies,je to malinky darcekkk,aaaa takyyy zaujiimavyy :P:P...
aa vies ja tie napady da sa povedat obkukavam od priateliek mojich bratov :))...vies,jedna mala nenormalnu fantaziu,predstav si,vies mas skrupinku od orechov..no ona to rozpolila,nafarbila na zlato,zdnu vybrala orech aa napisala tam nejaky citat kratky a nalepila naspat :))..no nieco uzasne to bolo,len vies,moj nieje na takee ;))
on by sa usmial,ale stalo by mu to v sufliku :)))..vankusiky,plysaky atdd..to uz je moc zastaraneee :))

ashly

loly:
heh cooosii :P... tak ked som ich uvidela v shope:P.hee...
ale teraz neviem ci v sexshope kupiť alebo len tak vieš:) originálne:) a čo ta ete napadlo takého?:)

loly

ashly:
co siiiiiiiii :))) vies,ze aj ja som mu ich cela kupitt????:P..ale v ciernom :))..to kde si prisla na ten napad? :P

ashly

loly:
noooo tak ja cem mu kupit ete take chutnucke chlpaate ruzove Puta:))))ale s tym ze az pouzijes vies:)niečosexi:P..
alebo niečo také:)..
že ho to aj rozosmeje vieš:)

loly

ashly:
tak 600 sk obraz aa 200 som dala za raam :))..ale stalo to za to,lebo maliar bol sikovny :))..poviem pravdu,odkukala som to od bratovej priatelky,bol to jej napad :))..ale zapacilo s ami to :P..aaaale teraz chcem nieco take..menej romanticke..nieco sexi :P...no pod,rad :)))

smajlinka

baby necem tu robit reklamu alebo čo aleee pozrite si stranku www.3cko.sk daju sa tam objednat tricka s originalnym napisom aaa podla mna za fajn ceny... aaa myslim ze aj tangaciky s roznymi napismi tam predavaju...