CHCEM mu KUPIT rozkosne BOXERKY =))..(:help me:)

loly

viesss kolkokrattt som ja rozmyslala nad tym,ze mu dam nieco extra??..nieco na co viees..co nieje takee normalne :))..tie boxerky mu cem kupit len tak..pre radost :))..inak som mu dala obraz :D..to mi poradila kamaratka..dala som nasu fotku rucne namalovat jednemu maliarovi,nenormalne to vyzeralo :))..aa tiez by sa mi zisiel nejaky dobry napad...blizia sa vianoce ;))

ashly

juuuuj teraz ste mi dali napad co by som mojmu mohla kupit:)..bude mat 21r. a nieco flipne co mu ostane na pamiatku poradteeee:)nejaky extra darcek:)

loly

frely
tak to ti teda drzim palceky :))..no uvidiiim,zajtra som v meste,tak pojdem pozriet do toho butikuuu,aaa optima...viem ktory butik myslis :)) skocim aj tam..vrela vdaka ;))

frely

ja som ich kupila v meste,ked prechadzate od gympla Postova rovno cez ulicku na Hlavnu,tak je tam butik so spodnym pradlom Trilux,taka nenapadna tabulka,treba dobre vsimat.Tam ked sa opytate uz vam ukazu.Ak nebude spravna velkost,staci povedat,prinesu vam najblizsie ked pojdu pre tovar.Ale videla som aj v Optime,nespominam na nazov,maju tam tiez spodne pradlo a pyzama,zupany.A cena...ja som kupila za 249.Okolo tych 200-300 sa pohybuju ceny.Ale oplati sa su nadherne :) . Tak drzte palce nech sa aj mojej laske budu pacit ;)

frely

A odkial si? Ja som prave jedny kupila :) oranzove s hrosikmi :-P su rozkosne. Mali rozne,ak si z KE viem poradit kde ;)