Zachdzanie deti.

Príspevok v téme: Zachdzanie deti.
rasto

Ahojte .....mame maleho synka ,ma 1 rocik....a v poslednej dobe sa nam zachadza do nepricetnosti......dostava sa as do takehostadia ze po niekolkych sekundach ,doslova omodrie..
Tak prosim kto mate neake skusensti s tymto,o radu ,ako tomu predist respektive co robit pri zajdeni.....dakujem tym co mi bud napisu na maila alebo napisu prispevok k tejto teme....dik ahojte...

karola

Aj mojej dcérke sa to stávalo asi do 3 rokov veku.Bola taká drobučká a ked plakala,napr.ked spadla,tak sa až zachádzala a ja som ju vtedy brala na ruky a celá vyľakaná som s ňou utekala na vzduch.Po pár sekundách - pre mňa veľmi dlhých,sa nadýchla a bolo dobre.Boli sme s ňou aj u lekára a povedal,že z toho vyrastie.A fakt.Prestalo to samé.

zlata

ahoj.nenapisal si sice z akeho dovodu to je,ale ked to je vtedy ked nieco chce,tak by to bolo treba ihned v zarodku zastavit a nepovolit aj rucne ak treba.ale zasa sa mi to zda dost nizky vek na to aby si uz nieco vynucoval az omodranim.moja mama stale spomina ze ked som bola mala tak som sa bala muchy ze ked som ju zbadala tak som tak jacala az som omodrala.vtedy jej jeden stary lekar poradil nelutovat,nelutovat a vraj to pomohlo.ked si ma nevsimali preslo to.bolo to v 60 rokoch sice ale deti su stale rovnake.ale ak ti omodrieva pri placi bezne treba navstivit lekara.drzim palce