Chlapci, prečo nevzdychate?

02

Ja osobne veľmi nevzdychám a čo som tak postrehol, vačšina báb áno, jedna viac jedna menej, taký zlatý stred je najlepší, zase nech to neprehána, lebo som bol raz s takou čo o druhej ráno na celý barák kričala ešte ešte ešteeeee. ja som sa musel smiat :). ale inak také slastné stonanie je super, ako mačička :). občas naschval zavzdychnem, aby som dal partnerke najavo že sa mi to páči, ale neni to nejak prirodzene.. neviem možno to ešte len príde, chce to asi vačšie grády :)

milasik

dneska som to spomenula tomu svojmu tak som zvedava ci si to nabuduce zoberie k srdcu lebo je pravda ze by ma to poriadne vzrusovalo:-))))

apolon

No, myslel som si to, ze aj vam, zenam, sa to paci, ked chlap vzdycha, len som nemal odvahu to tvrdit s istotou. Usudzoval som len podla seba a podla zdraveho rozumu. To som rad, ze ste si povedali, co chcete, uz je to len na muzoch, aby si to zobrali k srdcu.

sway

No, tak jasne,že to máme rady, keď chalani, aspoň občas prejavite,ze sa to aj vam paci nejakym tym povzdychom. Môj priateľ mi povedal, že jeho vzrušuje, keď ja vzdycham, takisto to aj mňa vzrušuje, keď cítim ako mi dycha na krk a pod. Je to sexi.

zuzana175

ja to tiez strasne milujem, ked muz vzdycha... je to viac sexi a vzrusuje ma to. tak chlapi.... vzdychajte!!!!!!!!!mame to radi

loly

apolon
no hej,len vies,ked to je zvlastne,ked zena vzdychaa,chlap ma istotu,zeee je vsetko v najlepsom poriadku,ze a jjej to paci,ze je rada ,ze to robi , s kym to robi...
aa ked je chlap pri tom ticho,ani raaaz nevzdichne,neviem ://..je to zvlastne..a obcas aj trosicku ponizujuce .((( aspon ja to tak beriem no :(

apolon

Mne osobne sa paci, ked zena pri sexe vzdycha, je to akoby potvrdenie, ze sa jej to paci a este viac ma to navnadi. Myslim, ze aj zena by chcela, aby muz pri tom aspon povzdychaval, nech vie, ze je dobra. Ved povedzte vy, zeny? Chlap sa boji mozno vzdychat, lebo sa hanbi prejavit city, ucili nas (uplne zle), ze chlap ma byt tvrdy ako skala. A preto sme taki necitlivi a musime sa tomu v dospelosti pracne ucit. :)