Pomoooooc.....

Príspevok v téme: Pomoooooc.....
carrie

Mam obrovsky problem.Pred 3rokmy som sa rozviedla a z prveho manželstva mam krasneho 5ročneho syna.Potom som si nasla priatela,bola som zamilovana...otehotnela som.Vziat si ma nechce,pristahoval sa ku mne,a jeho spravanie sa totalne zmenilo.Cely den sa vyvaluje na gauči kym ja trpim nevolnostami beham kolo neho a staram sa aj o dieta.Je nezamestnany,žijeme z mojho platu ale ani ho nehne niečo si najst.Vraj jemu nikto rozkazovat nebude.Peniaze nema..je odkazany na mna.Do spoločnej domacnosti nedal ani halier a planuje ostat na materskej dovolenke on.Ak nahodou neumyjem riad je z toho cirkus.Ak mu niečo poviem tak sa smeje alebo sa vyhraža že odide.Takže som skončila na antidepresivach.Poviem vam pravdu,radsej by som to druhe babo nechcela ale bojim sa vyčitiek svedomia.Som v osmom tyždni gravidity.Ledva som sa spamatala z rozvodu a teraz toto......čo mam robit????

rusalka.

Aj ja sa teším tvojmu rozhodnutiu, určite si sa rozhodla správne. Drzíme ti všetky ženy palce a ozvi sa ako sa mas. pa

manda

carrie, gratulujem ti!!!
najdolezitejsi pre teba a tvoj zivot je tvoj syncek-potrebuje ta mat psychicky v pohode a to druhe babatko co sa ti ma narodit.prajem vam vsetkym trom vela stastia a sily a dobre si vychovaj svoje detiky. urcite to zvladnes.dobry muz si ta raz najde, neboj, su i taky, viem to

sne27

mila carrie,rozhodla si sa spravne. uvidis, nebudes to lutovat, obdivujem ta. o pletky a skarede poznamky z okolia sa neboj. hlupi ludia za to nestoja a casom ich to prejde. drzim ti palce vo vsetkom a zelam vela stastia a plno krasnych dni; )

carrie

Tak...a ukončila som to.Rozhodla som sa že si to male necham.Ved za to nemože.O pracu sa nebojim ved mame rodinny podnik.Určite budem počuvat skarede poznamky a pletky z okolia,ale čo už.Stale lepsie ako život s teroristom.

Nikpia

ahojky verim ze si sa pekne vyspinkala a vela rozmyslala..daj nam vediet na co si prisla..a dufam ze si tomu suhajovi na gauci uz zbalila kufre..teda ak tam nejake ma a nie su tiez tvoje..prizivnik..fuj hamba mu

veronika

Carrie a načo ho ešte trpíš?Čo je to za človeka ktorý sa o teba nestará a vyvaluje si šunky? Ja by som ho už dávno odkopla. Ty potrebuješ poriadneho muža a nie toho individua.Určite ti bude lepšie aj bez neho.Veď zatial všetko sama zvládaš.Nechať či nenechať si dieťa je tvoje rozhodnutie.Zváž si to a počúvaj svoje srdce lebo potom by si naozaj ľutovala.Aj to tvoje druhé dieťaťko čo máš ešte pod srdcom má právo na život. Tak daj mu šancu.Myslím že aj tvoje prvé dieťa tiež túži po súrodencovi. Je to len na tebe.
Dúfam že sa už nenecháš tým tvojím priateľom viacej zneužívať.on ti nestojí zato aby si sa takto trápila.

rusalka.

A čo sa týka dieťaťa je to len tvoje rozhodnutie.Neviem, či más dakoho, aspon jedného človeka, ktorý by ti pomohol.Pokiaľ si ho necháš, tak to určite budeš mať ťažké, ale neviem čo je ťažšie. Poznám jednu ženu, čo išla na potrat pred 20 rokmi a kazdy rok malému počíta kolko by mal teraz....

sne27

ja by som necakala ani chvilu, vyhodila by som ho. na co ho mas? v nicom ti nepomoze, na domacnost neprispieva, je ti len na tarchu. nie si jeho sluzka a nevazi si ta. taky muz za to nestoji, bude ti lepsie bez neho, drzim palce, ten pravy na teba urcite este caka;)

rusalka.

Ja na tvojom mieste by som ho vyhodila z bytu a to čím skôr. Pokial ti v ničom nepomaha tak samej ti bude este lepsie. Len sa podla mna na tebe prizivuje.To,čo pises je ako psychicke týranie, obmedzovanie ludskej slobody. To nema nic spoločné s láskou. drzim palce