Pomoooooc.....

Príspevok v téme: Pomoooooc.....
carrie

Mam obrovsky problem.Pred 3rokmy som sa rozviedla a z prveho manželstva mam krasneho 5ročneho syna.Potom som si nasla priatela,bola som zamilovana...otehotnela som.Vziat si ma nechce,pristahoval sa ku mne,a jeho spravanie sa totalne zmenilo.Cely den sa vyvaluje na gauči kym ja trpim nevolnostami beham kolo neho a staram sa aj o dieta.Je nezamestnany,žijeme z mojho platu ale ani ho nehne niečo si najst.Vraj jemu nikto rozkazovat nebude.Peniaze nema..je odkazany na mna.Do spoločnej domacnosti nedal ani halier a planuje ostat na materskej dovolenke on.Ak nahodou neumyjem riad je z toho cirkus.Ak mu niečo poviem tak sa smeje alebo sa vyhraža že odide.Takže som skončila na antidepresivach.Poviem vam pravdu,radsej by som to druhe babo nechcela ale bojim sa vyčitiek svedomia.Som v osmom tyždni gravidity.Ledva som sa spamatala z rozvodu a teraz toto......čo mam robit????

Nikpia

no v kazdom pripade si zvaz, ci ty to dietatko chces...vsetky pre a proti...lebo sama s jednym sa da, ale kvoli dalsiemu babu prides o pracu, dalsie tri roky budes na materskej s minimom slovenskych korun....zvaz ci to financne zvladnes....a ten pravy fakt este pride...ten pravy ti rad pomoze s babom, rad zabezpeci rodinu, rad zaplati nieco....rad ti povoli kamoski...proste bude rad,ked ty budes rada....rozmyslaj so srdcom ale aj s rozumom

inuška

Ta jeho mať, je tiež nejaká cákla, preboha veď má 34, čo toto je za monštrum????????, zruš tie styky z celou jeho rodinou

Nikpia

takze vies aky je pocit ked je clovek stastny...tak si ho pripomen a vyhod tu mamickinu cicusku..kriste pane...keby moj chlapec spal s matkou v jednej posteli,aby sa nemusel so mnou tlacit v posteli ta mu hned poviem na rozum..sak to je proti prirode uz...a hladkat vlasy?od mamy? keby od teba,ale od mamy? prec s nim... a ozaj by sa ti to len viac skomplikovalo.. a ta miniinterupcia..hm...no neviem ci staci na to vyvolavacka-injekcne, alebo to uz musi doktor odbornymi nastrojmi no viem ze stalo to kolo 6000sk, a to si myslim ze lepsie je dat par tisic, ako stovky tisic na lenivy zemiak co ti prikazuje a zakazuje....fuj fuj....

sjella

kasli na hanbu!!! to je hovadina.. to nie je dovod na interupciu... aj ked sa ti muz, s ktorym ho cakas zhnusil.. zbav sa muza, nie babatka.. ak nemas iny dovod na interupciu ako toto, tak sa nad tym, este raz zamysli... zivot sa vratit neda..

Nikpia

preboha tak co este s nim robis? vyhod ho este aj dnes...a je to trestne upierat niekomu slobodu, ako ti moze nieco zakazovat? je smiesny az trapny, vybodni sa na neho surovo a ty mu zakaz pristup do bytu...a nechcem byt zas svina,no ale ked ti bude robit v buducnosti problemy ze lebo on je otec, tak asi ta miniinterupcia je dobre riesenie...lebo to budes mat velmi komplikovane..bo dupne nohou ze on je otec a vsetci sa pos...te. sprav s nim kratky proces, a ked si niekde blizko pp,tak som ochotna ti s prvym babom pomoct v blizkej dobe ked sa vratim na SR

simona1

no nic v zlom ale si normalna na co ti je taky clap ja na tvojom mieste taku mu kopnem do riti ze by sa v zivote viac neukazal malo ze chovas jedno druhe na ceste a este aj jeho ja som sama zo synom takze viem ake je to tazke normalne sa cudujem ze to tolerujes ked si sa raz rozviedla a to ti garantujem ze to bude este horsie myslim si ze sama vies co mas robit len nemas dost odvahy tak sa vzchop a nenic si zivot dalsim neschpnym chlapom potom daj vediet

agina

Carrie ja sa ti divim, ze ho uz tak dlho trpis. Vsivak jeden!!!Darebak darebny len co je pravda a matka ho v tom zaiste podporuje.Naco s nim zostavas ak ho nemilujes, nepomaha ti, nenosi peniaze domov??? Naco ti je taky chlap?? Takychto oplodnovacov najdes na kazdom rohu, ale naco si ho hned brat domov????Myslim si, ze vztah nema perspektivu a co sa tyka dietatka, tak ak si sa zvladla postarat o jedno, o druhe nebudes mat problem.Vykasli sa na mienku okolia a ver, ze ten pravy partner este len pride.Drzim ti palce.

carrie

A neviete ako postupovat pri tej miniinterupcii,kolko stoji a aky je postup?Dakujem.Pravdupovediac už som bola stastna aj ked sme boli sami dvaja len s malym.Nasi ho brali k sebe a ja som mala kopec volneho času.A dobre platenu pracu a vela priatelov.Bola som stastna.A slobodna.

naan

Ak už teraz sa bojíš výčitiek svedomia, určite ichbudeš mať celý život a bude to ťažké, ale toho chlapa sa zbav čim skôr. Mám skúsenosti z vl. rodiny, že epacoval, už sa rozviedli a on požadoval vyúčtovanie každejkoruny od exmanželky, hoci sám nerobil. Prajem veľa síl a vyrieš to s tým chlapom rázne